OK ru hesap silme mobil' den kapatma

media 4794

OK.ru hesap silme Android veya iPhone' dan nasıl yapılır ve hesap silme bağlantısı yok diyenler için direk Ok ru hesap kapatma URL' si resimli anlatımla yazımızda.

teknik destek

OK.ru, video paylaşım alanında önemli web sitelerinde biri. Canlı yayın ve yeni çıkan filmlerle sık sık karşılaştığımız barındırma sitelerinin en önemlilerinden. Sitede dolaşırken son çıkan sinema’ da yer alan filmlerle karşılaşmanız mümkün. Bu haberle Ok.ru hesap silme işlemini yapmak isteyenler için hazırladığımız adımlar umariz yararlı olur.

Site Rusya’ dan hizmet veriyor. Sakıncalı videolarla karşılaşmanızda mümkün. Bazı videoları 480, 720p ve 1080p olarak izlemek için OK.ru hesabının olması gerekebilir.

OK ru, hesabını silmek isteyebilirsiniz. Artık sıkıldınız veya rahatsız edici bir durumla karşılaştığınız için artık kullanmak istemeyebilirsiniz. Bunun için çoğu kullanıcılar hesabı nasıl sileceğini bilemez. Zaten direk hesap kapatma gibi bir butonu ön plana çıkarmayan site, destek konusunda iyi gibi durmakta.

OK ru hesap silme URL adresi

  • Bu ok.ru/regulations giriniz
  • Sözleşmeye göz atıp aşağıya inin
  • Sonra “Profili sil” ile devam edin
  • Çıkacak bölümden onay vererek işlemi başlatın

Oldu ki bu adım size çözüm sağlamadı ve hata vererek başa döndü. O zaman ikinci yöntemimize geçelim…

OK ru hesap silme mobil' den kapatma

OK.ru hesap kapatma sorunu

Hesap kapatma hatasıyla karşılaşanlar için ikinci bir yöntem bulunuyor. Bu da tam size göre olacak.

  • Müşteri destek ekibi irtibat” kısmını kullansın
  • İkinci başvuru seçenekte sorunu seçmeniz gerekiyor. “Profil geri yüklenmesi veya profil silme” seçilecek
  • İstek konusunu “Profil silme” olarak seçin

Talep gidecek ve size mail ile dönüş yapılacaktır. Ya da hesabınızda bildirim olarak çıkacak. Bakarsınız direk hesabınız kapatılır. www.andronova.net

OK ru hesap kapatmaOK.ru hesap silme adresi

OK.ru hesap kapatma ile işleme alındıktan sonra hesap silme süresi çıkabilir. Hesabı tekrar kullanıma almak için aynı form tercih edilebilir. Diğer iletişimler için OK.ru iletişim yazımızda.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

1 Comment

Bir cevap yazın