Okuyucular İçin İpucu: Samsung Ekranların Geleceği!

Samsung dünyanın en büyük ekran üreticilerinden biridir. Süper Amoled Plus ekranlı Samsung Galaxy Tab 7.7 ve Süper Amoled HD ekranlı Galaxy S3 en iyi ekranlı cihazların başında geliyor. Peki Samsung ekranlarının geleceği ne olacak ve bizi ileride hangi

Okuyucular İçin İpucu: Samsung Ekranların Geleceği!
müşteri hizmetleri

Samsung dünyanın en büyük ekran üreticilerinden biridir.

Süper Amoled Plus ekranlı Samsung Galaxy Tab 7.7 ve Süper Amoled HD ekranlı Galaxy S3 en iyi ekranlı cihazların başında geliyor.

Peki Samsung ekranlarının geleceği ne olacak ve bizi ileride hangi ekran teknolojileri bekliyor. 3D Amoled, transparan, İnce kağıt, esnek, katlanabilir, çift yüzlü, gözlüksüz 3D, Nano Piksel ve ultra yüksek çözünürlüklü ekranlar.  Aşağıdaki resimlere bir göz atalım.

kaynak: //www.sammobile.com/2012/07/17/readers-tip-the-future-of-samsung-displays/

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
engerex
engerex - 7 yıl Önce

Bu teknolojileri sadece telefonlar için düşünmeyin.

metin
metin - 7 yıl Önce

ben ce şarj olayı bizde abartılıyor.Hergün elektriği olmayan bir yere giden insan sayısı kaç acaba ...günde 8-9 saat aralıksız kim konuşur acaba (kaldı ki konuşma süresi bundan fazla telefonun).yani akşamları 2-3 saat yemek ve duş dinlenme süresinde sarj olabiliyor ve ertesi akşama kadar rahatlıkla gidiyorsa ben ce gayet uygun.Tatile giderken bir yedek batarya yetiyor.ben ce telefonu ağırlaştırmanın bir anlamı yok..

MUSTAFA
MUSTAFA - 7 yıl Önce

Bana ekranlar saçma geldi daha son model telefonlar bile batarya problemini çözmüş değil bu ekranlar enerjisini nerden alacak :))
bir telefonun en şarj süresi 1 hafta olmalı şarj ile uğraşmıyorlarda ekranla uğraşıyorlar TİCARET TAKTİĞİ :) elimizde son teknolojik ürünler üretecek güç var ama alıştıra alıştıra ey insanlar :)) demeye gelmiyor mu????