OmNom Cut The Rope 2 ile Bu Sefer Şekere Doyacak

blank

OmNom evimizde bir zamanlar en çok sevilen oyun kahramanıydı. Şekere olan açlığı ile yapmadığı kalmayan OmNom kutusundan ilk çıktığında oldukça utangaç ama zamanla her türlü şımarıklığı yapan bir oyun arkadaşıydı. Cut The Rope, Zepto Lab‘ın geliştirdiği ve fiziği ile tüm dünyada milyonlarca kullanıcıdan tam not almış bir oyun. Oyunun amacı sallanan şekeri OmNom’un midesine indirmesine yardım etmek.

teknik destek

2. Oyunda da aynı oynanışın süreceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Oyunun videosundan anladığım kadarıyla da yeni dinamikler oyuna katılıyor. 1. oyundan tanıdığımız ve şekerimizi yemeye çalışan örümcekler ile yine başımız belada olacak. Cut the Rope’u oynamadıysanız mutlaka indirip denemenizi öneririm. Oyun 5 kısımdan ve  her kısım 24 bölümden oluşacak. Videosundan da anladığımız kadarıyla suyun altında, balon ile hareket ederken, Orman, Hurdalık ve Park gibi çeşitli alanlarda oyunun geçeceğini de hatırlatalım.

ZeptoLAb daha evvel oyunun sadece iOS platformu için yayınlanacağını belirtmiş olsa da gelen son haberlere göre oyunun Android iletim sistemine de verileceği belirtiliyor. Arada farklı bir zaman dilimi olacak mı bilemiyorum ama önce iOS’a sunulması sürpriz olmayacaktır. Oyunun Android’te beleş, iOS platformunda ise 0,99 dolardan satılacağını da belirtelim. Android eko sisteminde parasız ama reklamlı olan oyun iOS platformunda parayı veren düdüğü çalar mantığıyla reklamsız olarak oynanabilecek. Şimdi gelin ZeptoLab’ın hazırladığı Cut The Rope 2 oyununun videosunu izleyin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!