One M8 için Kararlılık Güncellemesi Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC son olarak Android 4.4.3 güncellemesini yayınlandığı 2014 yılı üst düzey akıllı telefonu One M8 için OTA üzerinden yeni bir güncelleme daha başlattı. Telefonun Android sürümünü değiştirmeyen 2.22.401.5 sürüm numarasına sahip güncelleme OTA üzerinden pek çok Avrupa ülkesinde One M8 kullanıcılarıyla buluştu.

teknik destek

44.74MB büyüklüğünde olan güncelleme GPS bağlantı performansını artırıyor. Ülkemiz kullanıcılarına da ulaştığı rapor edilen güncellemeyi Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü yaparak indirebilirsiniz.

HTC yükleme işlemi için Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneriyor. Ayrıca yükleme işlemi öncesinde şarjınızın %50’den fazla olmasına dikkat ediniz.

One M8 için sonbahara kadar bu tür minik çaplı kararlılık güncellemelerin yayınlanmas sürecektir. Tayvanlı üretici bir sonraki büyük güncelleme olan Android L’yi sonbaharda One M8 kullanıcılarıyla buluşturacak.

m8_update_v2.22.401.5

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!