One M8 mini’nin Basın Görseli Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Birkaç hafta öncesinde resmen doğrulanan One M8 mini nihayet ortaya çıktı. HTC‘nin bu çeyrek içerisinde ürün portföyüne dahil edeceği akıllı telefon beklendiği gibi abisi M8’in tasarımını taşıyor, ancak arka bölümdeki kamera farklılığı  dikkatinizi çekmiştir.
One M8’in kompakt versiyonunda beklendiği gibi çift kamera yer almıyor. HTC muhtemelen olası tedarik sorunlarına karşı çift kamera özelliğini sadece One M8’e özel kılacak.

teknik destek

Çin’in mikroblog sitesi Weibo platformunda yayınlanan fotoğrafta bir kılıf içerisinde görüntülenen One M8 mini’de Ultrapiksel kamera kullanılmayacak. Tayvanlı üretici bunun yerine arka bölümde çift LED flaşlı13MP çözünürlükte bir kameraya yer verecek. Ön kamera ise 5MP çözünürlükte olacak.

Telefonda yer alması beklenen diğer özelliklere değinecek olursak; 4.5-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüklü Super LCD ekran, 1.4GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 1GB RAM, 16GB depolama, microSD kart desteği, Android 4.4 KitKat ve Sense 6.0 kullanıcı arayüzü.

Mayıs-haziran döneminde tanıtılması beklenen One M8 mini’nin abisi One M8 gibi tanıtıldıktan kısa bir süre sonra muhtemelen dünyada birçok pazarda satışa sunulacaktır.

HTC-M8-mini-front-back-case

kaynak: phonearena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!