OnePlus 2 2015 2. Çeyrekte Gelebilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu senenin en çok sükse yapan telefonu OnePlus One’ın devam modeli OnePlus 2‘nin çıkış takvimi duyuruldu. Çinli firma Oppo’dan ayrılarak kurulan OnePlus şirketi, bu sene başında tanıttığı OnePlus One modelini üst düzey donanımı çok ucuz bir fiyata satması ile oldukça büyük sükse yapmıştı. İlk etapta sadece davetiye ile satış yapan firma, beklediği talebin 30 katıyla karşılaşınca siparişleri yetiştirmekte oldukça gecikmiş, bu yüzden de bu kadar güzel bir telefona erişemeyen tüketicilerin eleştirileriyle karşı karşıya kalmıştı.

teknik destek

OnePlus One 5.5 inç 1920×180 ekranı, Snapdragon 801 2.5 gHz 4 çekirdekli Krait 400 işlemcisi, 3 GB RAM, 64 GB hafıza, 13 MP 4128×3096 piksel çözünürlüğünde 4K video kaydı yapabilen arka, 5 MP Full HD kayıt yapabilen ön kamera ve 3100 mAh kapasitesinde pil ile satışa sunulmuştu. Telefonun fiyat olarak ise 400 $ yani yaklaşık 900 TL olması, piyasadaki en iyi donanımı, rakiplerinden neredeyse 200 $ ucuza satması ile inanılmaz bir taleple karşılaşmasına sebep oldu.

Bu kadar üst düzey donanıma sahip bir telefonun halefinin ne zaman çıkacağı da merak konusuydu. Dün Reddit sitesinde yapılan soru cevap bölümüne katılan bir şirket yetkilisi, OnePlus 2’nin Mayıs-Ağustos arası bir zamanda satışa sunulmasını planladıklarını açıkladı. Tüketici taleplerini dikkate aldıklarını söyleyen yetkili, OnePlus’ ın “daha küçük bir boyda” telefon yapmayı planladığını da söyledi. Ancak bu küçük telefonun yeni model olan OnePlus 2’mi yoksa diğer rakipleri gibi OnePlus Mini’mi olacağı henüz belirsiz. Ayrıca satış konusunda da fazla açık konuşmayan şirket yetkilisi, büyük ihtimalle yeni model telefon için de davetiye yöntemi ile satış yapacaklarını söyledi. Yeni telefonun en üst donanım ile geleceği söylenirken detay verilmese de, Snapdragon 810 ve 20.7 MP Sony lens beklenen özellikler arasında. Siz OnePlus 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

oneplus one

Kaynak: Reddit

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!