OnePlus 2 İçin Üç Günde 1,4 Milyon Davetiye Talebi Oldu!

blank

Uzun bir bekleyişin ardından birkaç gün önce resmi olarak tanıtılan popüler akıllı telefon OnePlus 2 modeli, üç gün gibi kısa bi sürede 1,4 milyon adet davetiye talebine ulaştı bile.

teknik destek

Amiral gemi katili olarak adlandırılan OnePlus‘ın yeni amiral gemisi OnePlus 2 modeli, 64-bit 1.8GHz hızında sekiz çekirdekli Snapdragon 810 v2.1 çipseti, Adreno 430 grafik işlemci ve 4GB (64GB dahili hafızalı model) veya 3GB (16GB dahili hafızalı model) LPDDR4 RAM ile mevcut amiral gemilerin gücüyle rahat başa çıkabilirken, 329$‘lık fiyatıyla rakiplerini oldukça zorlayacağa benziyor.

oneplus-2-davetiye

OnePlus 2’nin tüm özelliklerini buradaki tanıtım yazımızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca, OnePlus 2 davetiyesi almak için buraya tıklayabilir ve milyonlarca OnePlus 2 modelini bekleyen kullanıcı arasında yer alabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!