OnePlus 2’ye Ait Tamamı Metal Gövdeden Oluşan Render Görüntüsü Sızdırıldı!

media 13003

Resmi olarak duyurulmasına sayılı gün kalması ve ilk modelinin geçtiğimiz yıl oldukça popüler olması sebebiyle, OnePlus firmasının yeni amiral gemisi OnePlus 2 modeline yönelik yeni bilgiler internetten eksilmiyor.

Andronova

Firmanın resmi olarak OnePlus 2 özelliklerini paylaşmasının yanı sıra, şimdi tamamı metal gövdeden oluşan OnePlus 2 render görüntüsü sızdırıldı.

Parmak izi okuyucu, Snapdragon 810 v2.1 ve USB Type-C gibi bazı özellikleri netleşen OnePlus 2, sızdırılan yeni render görüntüsünde de olduğu gibi tamamı metal bir gövdeye sahip premium akıllı telefonlar arasında yer alabilir.

Sızdırılan render görüntüsünün HTC One M8 ve One M9 modeline oldukça benzemesi biraz şaşkınlık yaratıyor. Ancak resmi duyuru gelene kadar firmanın kendi açıklamaları haricindeki hiç bir bilginin kesinliği olmadığını bilmekte fayda var.

Aşağıda OnePlus 2‘ye ait sızdırılan yeni render görüntüsünü inceleyebiliriz.

oneplus-2-render

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın