OnePlus 2'yi Root Yapınca Garanti İptal Olmuyor!

OnePlus 2'yi Root Yapınca Garanti İptal Olmuyor!
müşteri hizmetleri
Bu yılın "amiral gemisi katili" sloganıyla oldukça çok konuşulan akıllı telefonlarından, OnePlus firmasının yeni amiral gemisi OnePlus modelinin resmi olarak satışa sunulmasının ardından, firma kısa süre içerisinde 1.8 milyon adet davetiye alarak başarılı bir iş çıkardı.

OnePlus 2'nin başarısının ardından yatan, elbette mevcut üst seviye amiral gemileriyle rekabet edebilen donanımsal özelliklerine karşın sunduğu uygun fiyatı, ancak bunun yanı sıra ilgi çekici başka özellikleri de var.

oneplus-2-goruntu-1

OnePlus, tüm üreticilerin örnek alması gereken bir davranışla, kullanıcıların OnePlus 2'yi Root etmesi (rootlaması) durumunda ürünün garantisini iptal etmiyor.

Root yetkisi sayesinde zaten oldukça geniş özelliklere sahip olan Android işletiminin, tonlarca ek özellik ve imkana kavuşmasının önü açıldığı için, bir çok kullanıcı, garantilerinin iptal olmasına rağmen telefonlarını rootlamakta.

OnePlus firması bunu göz önünde bulundurarak, OnePlus 2 modelini rootlayan kullanıcılara kolaylık sağlayarak ve garantilerini iptal etmeyerek takdiri hak ediyor.
müşteri hizmetleri