OnePlus 5 tanıtım tarihi belli oldu

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Yeni fiyat performans canavarı OnePlus 5' in tanıtılacağı tarih belli oldu! Hem görünüm hem özellikleri hemde satış fiyatı ile dikkat çekmesi beklenen OnePlus 5 çıkışa hazırlanıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

OnePlus’ın yeni amiral gemisi olacak modeli olan OnePlus 5 Türkiye saati ile 20 Haziran 19:00 online olarak gerçekleştirilecek etkinlikle tanıtılacak. Söz konusu etkinliğine katılmak ve tanıtımlar için oneplus.net adresine göz atmanızda fayda var.

OnePlus 5 etkinlikler nerelerde gerçekleşecek?

  • New York (Meatpacking District): 20 Haziran
  • Paris (Colette store): 21 Haziran
  • Copenhagen (3 store): 21 Haziran
  • Berlin (LNFA Conceptstore): 21 Haziran
  • Amsterdam (Daily Paper): 21 Haziran
  • Helsinki (Elisa): 21 Haziran
  • Oulu (Elisa): 21 Haziran
  • Tampere (Elisa): 21 Haziran
  • Turku (Elisa): 21 Haziran

OnePlus 5 özellikleri

OnePlus 5 en büyük özelliği nedir?

En ince amiral gemisi olması beklenen OnePlus 5 Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemci yongasıyla güçlendirilmiş, 7.35 mm’lik bir kalında olan bir önceki modeli OnePlus 3T’den daha da ince olacağını söyleniyor. en ince üst düzey telefonu olacağı söylentiler arasında, OnePlus 5 için beklenen incelik ise minimum 6.9 mm’lik, bunların dışında en büyük özelliğinin ise kameraları olacak. Kullananlara kamera konusunda farklı bir deneyim yaşatacak olan OnePlus 5 rakiplerini de bu alanda geride bırakmak istiyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Telefonun tanıtımından önce OnePlus 5 ile çekilen fotoğraflar göz üne alındığında rakiplerinin işlerinin kötüye gideceğini şimdiden belli oluyor. One Plus 5 çift arka kamera kullanacak ve siyah beyaz fotoğraf çekilebileceği, arkadaki telefonun kameralarından birinin siyah beyaz fotoğraf çekebilmesi bekleniyor. Bu sayede kamerası ile daha keskin ve net fotoğrafların çekilebileceği belirtiliyor.

OnePlus 5 tanıtım tarihi belli oldu

Kameranın teknik özellikleri

16 megapiksel çift arka kamera ve f/1.8’lik diyafram değerine sahip.


Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2017, 16:40

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak