OnePlus One, Bazı Teknik Sorunlar Sebebiyle StyleSwap Kapak Üretimini Bitiriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Oppo ve Cyanogen A.Ş. ortaklığının meyvesi olan, duyurulduğu ve satışa sunulduğu günden bu yana dikkatleri çeken OnePlus One, donanım özellikleriyle de bir çok kişinin hedefi durumuna geldi.

Cazip fiyat ve yüksek donanımlarla satışa sunulan, ancak bir çok kişi tarafından henüz temin edilemeyen OnePlus One, üretim ayağında bazı sorunlar yaşıyor.

OnePlus, Temmuz ayında açıklanan StyleSwap kapakların üretimini, durdurduğunu bildirdi. Şirket, kapakların üretimi sırasında yaşanan bazı teknik problemler sebebiyle parçaların verimsiz olduğunu söyledi. Bunun yanında, kapağın çıkarımının zor olması ve bataryaya zarar vermesinin mümkün olması da bu kararın verilmesinde etkili olduğu belirtiliyor.

Ancak OnePlus, henüz tüm ümitlerini kaybetmediklerini, kullanıcılar için halen Kevlar’dan yapılmış StyleSwap kapakların üretimini gerçekleştirebileceklerini söyledi. Mevcutta sınırlı olarak üretilen Bambu kapakların satışına devam ediliyor.

Umarız OnePlus One, ülkemizde de satışa başlar ve bir çok kullanıcı için bu derece büyük rekabet ortamında güzel bir alternatif oluşturur.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir