OnePlus One’ın Üç Ay İçerisinde Android L Güncellemesi Alacağı Açıklandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

2014’ün ilk yarısında tanıtılan ve amiral gemisi akıllı telefonların katili olarak ifade edilen OnePlus One,  sahip olduğu teknik özellikler ve bütçe dostu fiyatıyla pek çok kullanıcının ilgisini çekmiş durumda. OnePlus One’a olan ilgi bir hayli yoğun fakat hala birçok kullanıcı üstün özellikli aygıtı eline alıp kullanabilmiş değil. Telefona şu ana dek sadece şanslı kullanıcılar sahip olabildi.

teknik destek

Bu şanslı kullanıcılardan biri de çok yakında sitemiz yazarlarından Volkan Manav olacak. Az bulunan 64GB seçeneğini sipariş etmeyi başaran Volkan arkadaşımızı kutluyoruz 🙂

Android 4.4 KitKat tabanlı CyanogenMod 11S işletim sistemini kullanan telefon için şirket cephesinden yapılan açıklamada, OnePlus One’ın 90 gün içerisinde Android L’ye güncelleneceği açıklandı. Şu aşamada Nexus 5 ve Nexus 7 2013 için Android L geliştirici önizleme sürümünü yayınlayan Google, sonbaharda resmi dağıtımı başlatacak. Yaklaşık olarak aynı dönemde Android L’ye güncellenecek telefonlardan biri de OnePlus One olacak.

Android L güncellemesinin üç ay içerisinde yayınlayacağını açıklayan bir diğer üretici ise HTC oldu. Tayvanlı üretici geliştirici önizleme sürümünün yayınlanmasından saatler sonra üç ay içerisinde One M8 ve One M7’yi Android L’ye yükselteceğini açıklamıştı.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın