OnePlus One’ın Ekran Kilidini, CyanogenMod CM11 Yüklü Cihazınıza Kurun

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

OnePlus One’ın yazılım tarafını oluşturan CyanogenMod geliştirici ekip telefonda, Android cihazlar için yayınlandıkları ROM’lara göre daha fazla özelleştirme barındıran CyanogenMod 11S’e yer veriyor. Geliştirici ekip CM11S’te yer verdiği pek çok yeniliği (ki bunlardan biri de yeni tema motoruydu) mevcut CM11 yazılımlarına dahil etti. Ancak şu ana kadar OnePlus One’ın ekran kilidi özelliğini bunun dışında tutuldu.

teknik destek

İki farklı tonda sunulan ve müzik çalar kontrolü gibi birçok uygulamanın direkt kontrol edilmesini sağlayan gelişmiş kilit ekran özelliği neyse ki geliştiricilerin yardımıyla CyanogenMod CM11 yüklü diğer Android cihazlara taşındı.

XDA Geliştiriciler Forumu’nun kıdemli üyelerinden M4rt1n94 OnePlus One’da yer alan ekran kilidi özelliğini diğer CyanogenMod yüklü cihazlara uyarlamayı başardı. Kullanıcılardan gelen rapora göre uyarlanan ekran kilidi Nexus 4, Nexus 5 ve Galaxy Note 3’te sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Eğer sizin Android cihazınızda da CM11 yüklü ise OnePlus One’ın ekran kilidi özelliğini CWM ya da TWRP Recovery menüsünden yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi için gerekli olan ZIP dosyasını buradan indirebilirsiniz.

XDA konusu: forum.xda-developers

OnePlusOne_lockscreen

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın