OnePlus Two Çok Farklı Olacak Ve Avrupa’da da Satılacak! Ya Türkiye?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son zamanlarda Cyanogen ile yaşadığı patent sıkıntılarıyla gündeme gelen OnePlus, popüler telefonu OnePlus One’ın yeni versiyonu için büyük bir hızla çalışmaya devam ediyor. OnePlus’ın CEO’su Carl Pei’in söylediğine göre, OnePlus Two sadece sürpriz yaşatmayacak, aynı zamanda tüm Avrupa dahil tüm Dünya’da satılacak.

Andronova

Bir çok üreticinin arasında kendini göstermeyi başaran nadir firmalardan OnePlus’ın bu yeni ürünü OnePlus Two, Qualcomm’un 2.7GHz hızındaki Snapdragon 805 işlemcisi, 5.5 inç 1920×1080 piksel LTPS ekranı ve 3GB RAM’iyle sağlam bir cihaz olduğunu gösteriyor.

OnePlus’ın yetkililerinin söylediğine göre firma ürünün tablet versiyonunu üretmeyecek.

Avrupada’da satılacağından dolayı “büyük ihtimalle” Türkiye’ye de gelecek OnePlus Two’nun fiyatı ise 538$ olacak. Siz de geldiği takdirde OnePlus Two’yu almak isteyenlerden misiniz?

oneplus-two-resim

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.