OnePlus Two’nun Özellikleri Sızdı: Snapdragon 810, 4GB RAM ve Fazlası!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

OnePlus’ın ilk modeli OnePlus One modelinin 1 milyon adet satmasının ardından yakaladığı başarının ardından, dikkatler şimdi merakla beklenen ve beklentilerin yüksek olduğu yeni akıllı telefonu OnePlus Two’ya yöneldi. Bir bir özellikleri sızdırılan OnePlus Two’ya ait yeni ve rakiplerini tedirgin edebilecek bilgiler geldi.

Andronova

Daha önce GizChina’nın verdiği bilgilerde 5.5 inç Quad HD (2560×1440) ekrana sahip olacağı söylenen OnePlus Two’nun, bir çok kişi tarafından daha küçük ekranla gelmesi gerekli yorumu interneti sarmıştı. Şimdi OnePlus Two’ya ait yeni gelen bilgilerde, cihazın Qualcomm’un son canavarı Snapdragon 810 işlemcisine sahip olacağı söyleniyor ve üstelik 4GB RAM’i ile de tam bir performans canavarı haline gelecek OnePlus Two’nun aynı zamanda 3300mAh’lik bataryası olacak.

Biz kullanıcılar için kulağa hoş gelen bu özellikler, aynı zamanda büyük üreticilerin fiyatlarından çok daha ucuza sunulacağı kesin olduğu için sevindirici olsa da, devleri kızdıracağa benziyor.

Umarız, OnePlus sesimizi duyar ve OnePlus Two’nun Türkiye’de de satılmasını sağlar!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.