Oppo Find 7 ve Find 7a İçin KitKat Tabanlı ColorOS 2.0.4i Güncellemesi Duyuruldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Büyük Android telefon üreticilerinin yanında, kullanıcılara farklı bütçelerle azımsanamayacak derecede performans sunan cihazları üreten firmalardan biri olan Oppo, Android tabanlı kendi işletim sistemi ColorOS ile her geçen gün daha fazla deneyim kazanıyor.

Andronova

Çinli üretici, amiral gemileri Find 7 ve Find 7a için Android KitKat tabanlı özel ROM’u ColorOS’u güncelleyerek daha iyi kullanıcı deneyimi sunuyor.

Oppo, Ekim ayında yayınladığı Android 4.4 tabanlı ColorOS 2.0.0i güncellemesinin ardından, şimdi de Android 4.4.2 KitKat üzerinde çalışan yeni ColorOS 2.0.4 güncellemesine ait bilgileri paylaştı.

Çok yakında yayınlanacak olan ColorOS 2.0.4 versiyonunda yer alan Free-halt 2.0 servisiyle cihazın tek elle kullanılabilmesini kolaylaştırıyor ve Easy Crop 2.0 servisiyle kolayca ekran görüntüsü almayı sağlıyor.

Yeni kamera uygulaması PI 2.0 motoruyla geliyor. Bu sayede daha çok çekim modu ve daha fazla özellik getirilmiş.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın