Oppo N1 Mini Duyuruldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Çinin en önemli markalarından biri olan Oppo her nedendir ülkemizde temsil edilmez ama bu üretici mobil sektöre yön vermeye yeni ürünleriyle birlikte devam etmektedir. En önemli ürünü Find 7 ve 7a olan bu üretici geçtiğimiz yıl eylül ayında tanıttığı N1 ile açıkçası adını duyurmuştu.

teknik destek

Bu telefonun en önemli özelliği ise her iki tarafa da dönebilen kamerasıydı. Son dönemde artan selfie çılgınlığını en üst düzeyde kullanıcı deneyimi yaşanmasına sebep veren bu telefonun kamera aparatının yıllardır laptoplarda kullanıldığının altını çizelim. Bu tasarımı telefonuna taşıyan Oppo o dönemde adından sıkça bahsettirmişti.

Oppo N1

Bu telefonun ekran boyutu ise 6 inçti ve birçok kişi için oldukça büyüktü. Bu telefonun “mini” modelinin yapılacağı ise uzun süredir konuşuluyordu. Oppo dün yaptığı açıklama ile N1 Mini’yi duyurdu. Telefonun 10 Haziranda yapılacak lansman sonrası hemen satışa sunulacağı açıklanırken yeni telefonun 5 inç ekran ile geleceği açıklanmakta. 1/3,2 inç sensör ve 13 mega piksellik Sony lens ile gelecek olan telefonun 24 megapiksel efektif değere ulaşabilen (Find 7’de 50 mega pikseldi) fotoğraflar çekebileceği belirtiliyor.

Ülkemizde henüz temsil edilmeyen Çinli teknoloji devinin bu ürünlerini umarız birileri fark eder ve ülkemize getirir.

Kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!