Oppo N3’ün Yeni Reklamı, Dönen Kameraya Odaklanıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dönebilen kamerasıyla merakla beklenen Oppo N3 hakkında yeni bir reklam yayınlandı. Telefonun tanıtılmasına kısa bir süre kala arka arkaya sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçen gün yaptığımız haberde telefonun tasarımı ile ilgili bir görsel ortaya çıkmışken bugün ise firma tarafından bir reklam yayınlandı.

teknik destek

Yayınlanan reklam, Oppo N3’ün dönebilen kamerasına odaklanıyor. 206 derece dönebilen kamera 16 MP çözünürlüğe ve 1./2.3″ sensör boyuna sahip. 5.9 inç 1920×1080 çözünürlüğe sahip ekranı bulunan Oppo N3’de; Snapdragon 805 işlemci ve 3 GB RAM bulunuyor. Oppo’nun yayınladığı videoda kameranın kendi kendine dönmesi de ön plana çıkarılmış. N1’da kamerayı kendimiz döndürmek zorunda kalıyorduk. Ayrıca ortaya çıkan başka bir fotoğrafta ise Oppo N3’ün parmak izi tarayıcısı göze çarpıyor. Telefonun arka kısmında bulunan tarayıcı, HTC One Max’ da bulunan modüle benziyor. Şu ana kadar parmak izi ile ilgili hiçbir reklam yapmayan Oppo, görünüşe göre bu sızıntıdan sonra yeni özelliği ile ilgili tanıtımları da yayınlayacaktır.

oppo n3

Oppo N3’ün 29 Ekim’de Singapur’ da yapılacak etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Telefonun fiyatı ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı o zaman belli olacak. Tasarımı ile farklılık yaratan telefonun yeni modelinin ne kadar satacağı ise merak konusu.

oppo n3

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın