OPPO Reno5 Pro 5G destekli model özellikleri

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

OPPO' dan yeni bir telefon modeli satışa çıkmaya hazırlanıyor. 5G uyumlu modelinde fiyatı henüz bilinmezken çoğu özelliği belli olduğunu belirten sızıntılar yer alıyor.

Sponsorlu reklam

Mobil pazarına sağlam adımlarla giren ve önemli bir yere ulaşan OPPO için yeni gelişmeler var. Son 2-3 yıldır en çok satanlar listesinde gördüğümüz markanın güçlü donanıma sahip modeller çıkardığını görmekteyiz. Özellikle kamera tarafında çok iddialı olan modeller çıkarıyor. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni model OPPO Reno5 Pro’ un özellikleri gün yüzüne çıktı ama fiyat konusunda henüz bir bilgi yer almıyor. Beklentiye göre Pro haricinde Lite ve standart seride geliyor. Modelin adı netleştiği yönündeki haberlerde aşağıdaki detaylar yer almakta.

Sponsorlu reklam

İşlemcisinin  MediaTek Dimensity 1000 + olduğunu vurgulayalım. 4 Tane Cortex A55 ve Cotex A77 çekirdekle 8 çekirdekli işlemcinin yanı sırada GPU tarafında Mali G77 MP9 kullanılmış. Unutmadan yer alan işlemci oyun severlerin ilgisini çeken bir özelliğe sahip. RAM kısmında 12 GB ve 8 GB seçenekleri sunulacak. Modellerden biri Reno5 Pro 5G olacak.

Kamera kısmında ise arkada 4 kamera ve önde ise 1 tane bulunuyor. (64 MP, 8 MP, 2 + 2 MP VE 32 MP) Telefonun batarya kısmında 4250 mAh kullanılmış. Sanki 5000 olsaydı daha mı iyi olurdu demeden geçemiyoruz. Hızlı şarj olarak 65 W özelliği yer alıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

OPPO nasıl bir telefon diyenlerin öncelikle kullanıcı yorumlarının okunmasını öneriyoruz. Tabi çok sayıda model kısmını unutmadan araştırmanızı öneririz.

OPPO Reno5 Pro 5G destekli model özellikleri

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak