Optimus 4X HD için Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Başladı !

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG, Avrupa’daki amiral gemi modellerinden Optimus 4X HD için Jelly Bean güncellemesine resmen başlandığını duyurdu. İlk olarak Avrupa’da Çek Cumhuriyeti’nde kullanıcılara ulaştırılan güncellemenin hali hazırda farklı ülkelerde de indirilmeye başlandığı rapor ediliyor. Güncellemenin ilk olarak SIM kilitsiz telefonlara ulaştırıldığını altını çizmekte yarar var.

Andronova

Kısa süre önce XDA geliştiricileri tarafından güncellemenin sızdırıldığına şahit olmuştuk. Söz konusu yazılım, gelen yorumlar dikkate alındığında oldukça stabil olduğu ve neredeyse hiçbir hatanın yaşanmadığı kullanıcılara tarafından aktarılmıştı.

LG’nin resmi güncelleme uygulaması LG PC Suite ve OTA (over-the-air) yoluyla snulan güncelleme kapsamında, Project Butter kapsamında daha hızlı, akıcı ve pürüzsüz arabirim deneyimi, Google Now, 6 adet yazı tipi, yeni arayüzüyle müzik oynatıcısı, değiştirilen galeri uygulaması, geliştirilen bildirim ekranı ve bir dizi iyileştirmeler telefon performansında ciddi oranda performans artışı sağlamakta.

Geçtiğimiz yıl MWC etkinliğinde resmiyet kazanan telefon 4 çekirdekli Tegra 3 biriminden güç alıyor. 1GB RAM’in yer aldığı telefon, 4.7-inç boyutunda 1280 x 720 piksel True HD IPS ekrana sahip. Ülkemizde de resmi olarak satışta olan telefon için sizlerde sık sık güncelleme denetimi yaparak yenilikleri telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz.

kaynak: androidOS

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın