Optimus 4X HD ve Optimus L7 Mart Sonunda Android 4.1.2 Güncellemesine Kavuşacak

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Güney Koreli üretici Optimus G ve Optimus L9 sonras Jelly Bean güncellemelerine devam ediyor. Bir süre önce Optimus 4X HD için test aşamasındaki yazılım ortaya çıkmış ve kimi kullanıcılar söz konusu romu telefonlarına yükleyerek tecrübe etmişti. Oldukça stabil çalışan yazılım sonrası resmi güncellemenin kısa süre içerisinde sunulacağı anlaşılırken; LG Almanya, blog sayfasından duyurduğu haberde mart sonunda Optimus 4X HD için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini dağıtıma başlanacağı bildirildi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Güncellemeden nasiplenecek bir diğer model ise Optimus L7 olacak. Güney Koreli üreticinin başarıl bir seri yakaladığı L serisinde önemli bir rol üstlenen Optimus L7 de yine belirtildiği üzere mart sonunda güncellemeye kavuşacak.

Güncelleme kapsamında daha hızlı ve akıcı bir arabirim deneyimi, Google Now, 6 farklı yazı karakteri, kapsamı arttırılan galeri uygulaması, yeni müzik oynatıcısı, geliştirilen ve özelleştirilebilir bildirim ekranı, Google Now, Android Beam 2.0 ile hızlı NFC ve bir dizi sistem iyileştirmeleri kullanıcılara sunulacak.

kaynak: GSMarena

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir