Ortaya Çıkan Bir Samsung Telefonu Farklı Tasarımı ile Dikkat Çekiyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Güney Kore’den gelen son raporları değerlendirdiğimizde Samsung’un Galaxy Note III ile tasarım anlayışını ve söz konusu telefonlarda kullandığı malzeme kalitesini ciddi oranda değiştireceği ön görülmüştü. HTC One ve Xperia Z tasarımları gerek kullanılan malzeme ve gerek sundukları şık tasarım ile kullanıcıların bir hayli ilgisini çekti. Özellikle HTC One’da sergilenen tasarım ve malzeme kalitesi, Samsung’un bir hayli ilgisini çektiği iddia ediliyor.

teknik destek

Galaxy S III sonrası oluşturduğu tüm telefonlarda neredeyse benzer bir tasarım sergileyen Samsung, mimari anlayışını Galaxy S4’te de devam ettirdi. Galaxy S4’te plastik yerine farklı bir malzeme beklentisi üretim noktasında olaşabilecek sıkıntılar sebebiyle reddedilmişti.

Sızdırdığı görsellerle mobil dünyasının en önemli ve güvenilir kaynaklarından biri olmayı başaran evleaks, daha önce görülmemiş ve şimdiye kadar ki Samsung telefonlarından farklı bir tasarım çizgisi sunan bir telefona ait görseller paylaştı. Köşeli yapısı ile dikkat çeken prototip ilk bakışta Nokia’nın Lumia ailesinin geleneksel tasarım çizgisinden esintiler sunduğu rahatlıkla anlaşılıyor. Köşeli yapısı, home butonu, dev ekranı ve tabi ki S-Pen yuvasının yer aldığı telefon ilk bakışta Galaxy Note III beklentilerini yükseltiyor.

media 16952

Güney Koreli üreticinin geçtiğimiz ay bazı etkinliklerde iş ortaklarına telefonun bir dizi prototiplerini sunacağı konuşulmuştu. Elde edilen görsellerin büyük ihtimalle bunlardan biri olma ihtimali üzerinde duruluyor. Bir diğer beklenti ise Samsung’un Tizen işletim sistemi ile sunacağı ilk telefon olma ihtimali.

Galaxy Note serisini eylül başında düzenlenen IFA Berlin etkinliklerinden duyuran Samsung, 2013 yılında bu anlayışından sıyrılıp, tıpkı Galaxy S4’te olduğu gibi Amerika’da bir Unpacked etkinliği düzenleyebilir. Daha önceki Note ve Galaxy S serisinden farklı bir tasarım ve malzeme anlayışı sunması beklenen Galaxy Note III heyecanı uzun süre yaşanmaya devam edecektir.

media 16953

kaynak:AndroidAuthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın