ÖSYM mobil uygulaması indir

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Ösym mobil uygulaması nasıl indirilir ve ne işe yarar? ÖSYM' nin kendi mobil uygulaması yayınlandı. Hem Android hemde iPhone için kullanılmakta. Peki KPSS için…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sınav sonuçlarını öğrenmek hiö bu kadar kolay olmayacak. Ösym, T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin hem android hemde iOS marketlerinden indirilebilen uygulamayı inceliyoruz. Osym Mobil uygulaması ile birçok işlemi Osym merkezlerine gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. 

* ÖSYS sonuçlarını öğrenebilirsiniz. 
* LYS – YGS yerleşirme puanlarını ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz.
* Sınava giriş yerlerinizi harita üzerinden kontrol edebilirsiniz. 
* Sınav giriş yerlerinizi görüntüleyebilirsiniz. 
* Bu zamana kadar giriş yaptığınız bütün sınav sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. 

ÖSYM Mobil uygulaması ile neler yapılabilir ? 

ÖSYM mobil uygulaması indir

Sınav sonucunu öğrenme: Ösym Mobil uygulamasının indirilmeside yüklenmesi de basit bir işlem. Uygulamanın şuanda birçok kullanıcı mevcut, geliştirici tarafından sürekli yeni güncellemeler de yayınlanmaktadır. Uygulamaya giriş yapmak için TC kimlik numaranız ve AİS şifrenizin olması yeterli olacaktır. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ösym Mobil uygulaması nasıl indirilir ? 

iOS kullanıcıları için;
itunes.apple.com/tr/app/osym-mobil/id1046300695?mt=8 sitesi üzerinden indirme yapabilirler. Yada App Store‘ye giriş yaptıktan sonra, arama kutucuğuna Osym Mobil yazdıklarında aramalarda gelen uygulamayı seçerek yükle butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. 

Android kullanıcıları için;
play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.osym.osymmobil&hl=tr sitesine giriş yaptıktan sonra yükleme yapabilirler. Yada Google Play Store uygulamasına giriş yaparak Osym Mobil olarak arama yaptıklarında gelen ilk uygulamayı yüklemeleri yeterli olacaktır. 


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:28

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak