Otomatik sosyal paylaşım siteleri

media 6890

Sitenizde hazırladığınız yazıları haberleri LinkedIn, Tumblr, OneSignal, Reddit, Vimeo, Google+ ve Facebook gibi sitelerde otomatik olarak paylaşılmasını istiyorsanız bu içerik size göre…

teknik destek

Sosyal paylaşım sitelerini bireyler gezdikleri yerleri paylaşmak, beğenilen güzel fotoğrafların paylaşılması, videoların paylaşılması için kullanılmaktadır. Sosyal paylaşım sitelerini sayfa olarak kullanan kurum ve ya kuruluşlar ise sosyal medya sayfasını yönetmek ile görevli admin yani sayfa yöneticisi belirleyerek kullanıcılarına ulaşmaya çalışmaktadır. Günümüzde de insanlar sosyal medya hesaplarını yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Otomatik olarak sosyal medya hesaplarında paylaşım yapılması kullanıcıların zamanlarını daha verimli bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Sosyal medyanın yönetimi: Kullanıcılar ve ya sayfa yöneticileri için sosyal medya hesaplarını yönetmek uzun zaman almaktadır. Özellikle uzmanlar tarafından yönetilen onlarca sosyal medya hesabı oldukça fazla vakit alması nedeni ile durumdan şikayet etmektedir. Bu durumda da bu siteler kullanıcıları ile daha az ilgilenmekte ve kullanıcıların farklı seçeneklere yönelmesine yol açmaktadır.

Web site sosyal medya otomatik paylaşma

Otomatik sosyal paylaşım sitelerinin avantajları ve dezavantajları: Sosyal medya ile paylaşım kullanıcıların daha geniş kitlelere ulaşmasını sağladığı için tercih edilmektedir. Bu hesaplar üzerinden otomatik olarak paylaşım yapılması kullanıcıların hesaplarından paylaşmayı unuttuğu fotoğraf, video gibi içeriklerin unutulmadan direkt olarak paylaşılması olumlu bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte sosyal medya hesabı kullanan kişilerin fotoğraf, video gibi paylaşımları yaparken harcadığı vaktin asgari seviyeye inmesini sağlayacaktır.

Fotoğraf ve videoları otomatik olarak paylaşılması kullanıcının fotoğraf ya da videoları seçme durumunu ortadan kaldırmaktadır. Çekilen videolar ve fotoğraflar otomatik olarak sosyal medyada paylaşılması kişilerin paylaşım yaparken seçici olmasını ortadan kaldırmaktadır. Bu durumda ptpmatik paylaşım yapılmasının dezavantajları arasında yer almaktadır.

Otomatik sosyal paylaşım siteleri

Otomatik paylaşım siteleri

IFTTT servisi, Zapier servisi, Onlywire servisi, Hootsuite, Dlvr.it ve Buffer gibi önemli sitelerle aşağıdaki sitelerde paylaşım yapabilirsiniz. Hatta bazı siteler çok sayıda bilinen sosyal medya ağlarında paylaşım yapabiliyor. Bazı sosyal medya siteleri 30 gün deneme sunarken bazıları ise 1 yıl sunabiliyor. Bazende bir kaç ağ için deneme süresi veriliyor.

Wordpress sosyal ağ otomatik paylaşım eklentileri: Onlywire eklentisi, NextScripts Social Networks Auto Poster eklentisi ve JetPack eklentisi.

Otomatik paylaşım siteleri

Web sitenizde hazırladığınız blog yazıları ve haberleri, Facebook otomatik paylaşım, Instagram otomatik paylaşım, Twitter otomatik paylaşım, Wordpress ve Pinterest otomatik paylaşım yapılabilir.


Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 01:24

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın