OUKITEL A28 Akıllı Saat Süper Ucuz Fiyatı ve Özellikleriyle Şaşırtıyor!

Android Wear ile Çalışan İlk Saatler LG G Watch,Moto 360 ve Samsung Gear Live Tanıtıldı

Son zamanlarda oldukça popüler olan akıllı saatler, birbirinden çeşit modelleriyle artık kolumuzu süsleyen vazgeçilmez yardımcılarımız haline gelmeye başladılar.

teknik destek

Bir çok üreticinin farklı özellik ve fiyatlara sunduğu akıllı saat modelleri arasında, bazı Çinli firmaların ürettiği modeller var ki, özellikleri ve fiyatıyla şaşırtıyor.

Bunlardan biri olan OUKITEL A28 akıllı saat, Apple iWatch ile aynı kalp ritmi sensörü, Bluetooth 4.0, adım sayma, uyku izleme, su geçirmezlik ve daha bir çok özelliklerine karşın süper fiyatıyla sizi şok edecek.

oukitel-a28-goruntu1
OUKITEL A28 Akıllı Saat Süper Ucuz Fiyatı ve Özellikleriyle Şaşırtıyor!

Deri kordonla gelen A28 akıllı saat modelini, normalde 56.99$’dan alabiliyorken, şimdi “A28” kupon kodunu kullanarak sadece 49.99$‘dan satın alabilirsiniz.

oukitel-a28-goruntu2
OUKITEL A28 Akıllı Saat Fiyatı

Hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışabilen OUKITEL A28 akıllı saati buraya tıklayarak popüler alışveriş sitesi Gearbest üzerinden satın alabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!