Ouya’ya Namco Bandai Oyunları Geliyor Olabilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kickstarter aracılığıyla bağışlar sayesinde ortaya çıkan 99 dolarlık Android oyun konsolu Ouya’nın yaratıcıları, Namco Bandai’nin ürünlerini konsollarına getirmek için şirketle aktif görüşmeler içerisinde olduklarını projenin kendi sayfasından duyurdu.

Andronova

Namco Bandai’nin Pazarlama Başkan Yardımcısı Carlson Choi, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Namco Bandai; Pac-Man ve Galaga gibi klasiklerden tutun, Tekken ve Ridge Racer gibi büyük serilere  kadar büyük ve zengin bir oyun geçmişine sahip ve biz de şu anda Ouya’ya bu harika oyunlarımızdan bazılarını getirebilmek için neler yapabileceğimizi keşfetme sürecindeyiz.”

Bunların yanısıra, bugünün proje bilgi güncellemesi Ouya’nın dört kontrol cihazına kadar destek sunacağını belirtti. Ouya’nın kurucusu Julie Urhman’ın bu konudaki düşüncesi şuydu: “Eğer koltukta oturan diğerleri size katılamıyorsa, oturma odasında oyun oynamanın mantığı nedir ki?”

Ouya’nın Kickstarter bağış toplama süresi yarın bitiyor ve şimdiye kadar 7.8 milyon dolardan fazla para topladılar. Bakalım oyun dünyasına farklı bir bakış açısı getiren bu projenin gerçekleştikten sonraki akıbeti ne olacak?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın