Oyuncular İçin Çılgın Acer Predator 8 Tablet Duyuruldu!

Gazetelerden sonra, masa üstü ve dizüstü bilgisayarların da yerini alan Tablet PC‘lere, Acer‘dan çılgın tasarımıyla dikkatleri çeken, oyuncular için özel olarak tasarlanan yeni Acer Predator 8 Tablet resmi olarak duyuruldu.

Resmi olarak GT-810 kod numarasıyla gelen Acer Predator 8 Tablet, dört bir tarafı sanal surround ses imkanı sunan hoparlörlerle çevrili muhteşem alüminyum çerçevesi, 8 inç 1920×1080 piksel çözünürlükte FHD ekranı, Intel Atom x7-Z8700 işlemci, 2GB RAM, 32 veya 64GB dahili hafıza, SD kart girişi ve 2×2 MIMO wi-fi desteğiyle geliyor.

acer-predator-8-tablet-goruntu1

Acer’un Predator ColorBlast ismini verdiği ekran teknolojisi sayesinde, masaüstü bilgisayar monitörlerinde elde edilen yüksek kalitede %100 NTSC renk deneyimini tabletinizde yaşayabileceksiniz.

acer-predator-8-tablet-goruntu2

İçerisinde Asphalt 8 Airborne ve 50$ değerindeki 320,000 oyun kredisiyle gelen Acer Predator 8 tablet, 8,5 saat kesintisiz oyun imkanı sunuyor.

Android 5.1 Lollipop üyklü olarak gelen Predator 8 tablet Amerika’da 9 Kasımdan itibaren sadece iki haftalığına 299.99$‘lık fiyat etiketiyle satışa sunulacak ve ardından fiyatının Ekim’de satışa bağlayacak Avrupa fiyatı olan 349 Euro seviyelerine yükselmesi tahmin ediliyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir