Oyunda ping sorunu ping düşürme programı

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Oyunlarda ping sorunu yaşayanlar için kesin çözüm haberimizde yer almakta. En iyi ping düşürme programlarından WTFast' ı öneriyoruz. Programı indir yükle dene yorum bırak!

Sponsorlu reklam

Oyunda ping sorunu? Bu sorun genelde yetersiz bant genişliği, bilgisayarın yetersizliği, paket veri kaybı, sunucu yoğunluğu, internet hız sorunu ve internet port sorunu gibi nedenlerden oluşuyor. Çözümü için ping düşürme programı ve internet sağlayıcınızdan port değiştirme talebinde bulunun. Ama önce programı deneyip duruma göre.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Oyuna port açın. Bazı oyunlarda port açarak donma ve yüksek ping değerlerini düşürebiliriz. Tabi ilk deneyeceğimiz ping düşürme programı.

Sponsorlu reklam

Ping düşürme programı

WTFast programı ile çoğu oyunda ping değerlerinizi düşürebilirsiniz. Tabi tek başına çözüm olmayabiliyor. Program için yapılan yorumları incelediğimizde çoğu olumlu olarak görülmekte. Programı kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp deneyiniz. Yazılımın Windows XP, Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 desteği bulunmakta. www.andronova.net

Oyunda ping sorunu ping düşürme programı

Oyunda ping düşürme programı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Oyunda ping düşürme nasıl yapılır

  • Modemi kapatıp açıp deneyiniz. Farklı bir bilgisayarda deneyiniz.
  • Kablosuz olarak internet erişiminiz varsa kablolu olarak deneyiniz.
  • Ağ bağlantısına DNS adresi tanımlayınız. Öneri DNS adresleri Google DNS 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ve OpenDNS 208.67.222.222 – 208.67.220.220
  • Oyun için modemde port açınız.
  • Ping düşürme programlarını deneyiniz. Öneri WTFast programı.
  • Sorun devam ediyorsa internet sağlayıcınızı arayarak port değiştirme talebinde bulununuz.

Not: Programı çalıştırdığınızda oyun listesinden istediğinizi seçip kendinizin IP adresinizi seçmeniz gerekiyor. Bunun için login the game with your own IP adress bölümünü işaretleyiniz. 


Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 23:59

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak