Dr. Mario World iPhone Android açıklaması

Süper Mario oyununu bilmeyen pek yoktur. Dr. Mario World iPhone yani iOS ve Android telefonlara gelecek ay içerisinde indirmeye açılacak. Hadi detaylarına inelim.

Dr. Mario World iPhone Android açıklaması
müşteri hizmetleri

En son 3 yıl önce çıkarılan Super Mario serisinin Run oyunu ile önemli etkileşim sağlayan üretici yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Nintendo' dan "Dr. Mario World" oyunu iPhone ve Android için çıkışa hazırlanıyor. 

Mario oyununu pek bilmeyen yok gibidir. Hatta siyasette dahi çok kullanılan bir oyun olmuştur. Oyunun çıkış tarihini açıklayan geliştirici şimdiden ön kayılatı alıyor.

Nintendo Twitter hesabında yer verdiği açıklamada, Temmuz' un 10 gibi cep telefonlarda yerini alacak. Ön kayı başladı ve oyunu indirme ücretsiz.

Dr. Mario World iPhone Android açıklaması

Dr. Mario World özelliklerinde amaç virüslerin engellenmesi için benzer renklere sahip kapsüller bir araya getiriliyor. Canı tükenenlere can yardımı yapabileceksiniz.

Oyunda sizin dışınızda oyuncular var ve oyun ilerledikçe zorlaşıyor. Oyun bulmaca türüdür. Yeni Mario' da aynı zamanda satın alımlarda bulunuyor. Yani parayı veren düdüğü çalacak.

müşteri hizmetleri