eFootball PES 2020 Android indirme ücretsiz

PES 2020 APK dosyası Google Play' da Android oyun severlerin indirmesine açıldı. İndirme adı eFootball PES 2020 olarak geçmekte ve ücretsiz kullanıma sahip.

eFootball PES 2020 Android indirme ücretsiz
müşteri hizmetleri

Bilgisayarda oyun kullanım oranı eskiye göre çok ama çok düştü. Akıllı mobil cihazların yaygınlaşmasıyla ortaya internet ve oyun vaz geçilmez oldu. Artık PC iş amaçlı daha çok kullanıma sahip. Bunun farkında olan oyun geliştiriciler mobil oyunlara ağırlık vermeye başladı. PES futbol oyununun son versiyonu PES 2020 ücretsiz Android cihazlar için indirme açıldı.

PES 2020, Google Play Store' de ücretsiz indirmeye sunuldu. Bir ara bakım çalışmalarından dolayı aksaklıklar görülen oyunda çalışmalar devam ediyor.

Güçlü donanıma sahip olan modeller için oyun boyutu 1.5 GB ve oyun içerisinde micro ödeme önerisi da bulunuyor. Yani paralı kısımları olduğu anlamına geliyor.

PES 2020 hesap açmak gerekmediğini belirterek oyunun açıldığında bölge, dil ve grafik ayarlarının seçilmesi gerekiyor.

Oyunu nasıl oynayacağını bilmeyenler için eğitim bölümü de yer almakta. İsteyen bu bölümü atlayabilir. Her oyun oynandığında farklı kontrol sunulabiliyor. Oyuncuların ve koç kontrol seçenekleri yer alan oyunun grafik tarafıda başarılı gibi duruyor.

Ek olarak oyunda aynı ağa bağlı olan oyuncularla birlikte oynamanıza izin verilmiyor. PES 2020 indirme işlemi için Google Play arama kısmından "eFootball PES 2020" olarak aratabilirsiniz.

eFootball PES 2020 Android indirme ücretsiz

müşteri hizmetleri