Grand Theft Auto 6 D1 Edition GTA 6 fiyatı

GTA 6 PC fiyatı 59,99, GTA 6 PlayStation 4 ve Xbox One fiyatı ise 69,99 Euro' dan satışa çıkacak. Çıkış tarihi için net bir açıklama yok ama 2020 içerisinde gelecek.

Grand Theft Auto 6 D1 Edition GTA 6 fiyatı
müşteri hizmetleri

GTA 4, Steam' den kaldırıldı. Bu son dakika karar kafalarda GTA 6 satışı yaklaştı tahminlerini ortaya çıkardı. Yurt dışı sitelerinden birinde GTA 6 fiyatı açıklandı ve satışa sunulacak tarih ise bu yıl olacağı belirtildi.

Rockstar Games tarafından çıkarılan GTA oyununun yeni sürümü çıkışa hazırlanıyor olabilir. Önceki sürümler hala çok oynanan oyunlar sıralamasında yer alıyor.

Oyun geliştiricisi bir önceki sürümü 7 yıl önce çıkardığı biliniyor. Ne kadar ara verdiğini görüyorsunuz. Bu süre içerisinde çok sayıda farklı oyunlar çıkardı ama oyuncular GTA' dan vaz geçmedi ve geliştirici de gereğini geç olsa da yerine getirdi.

Oyun geliştiricisinin hala resmi bir açıklamada bulunmadı ama dediğimiz site şimdiden satış listesine ekledi. Yayınlanan bilgilerde oyun adı, çıkış tarihinden ve fiyatından söz edilmekte. 

GTA 6 PlayStation 5 ve Xbox ile uyumlu mu henüz bir bilgi yer almamakta.

Oyun adı Grand Theft Auto 6 D1 Edition, fiyatı ise yukarıdaki gibi görünüyor. 59 ve 70 Euro aralığında bir fiyat söz konusuymuş. 

GTA 6 ön sipariş olarak mı yer alıyor henüz net bir bilgiye sahip değiliz. Ama aşağıdaki görsel eğer doğru ise çok ama çok kısa bir zamanda satışının yapılacağını söyleyebiliriz.

Grand Theft Auto 6 D1 Edition GTA 6 fiyatı

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 01:19
müşteri hizmetleri