Modern Warfare Time to Die nedir?

"Time to Die" adlı bir seçenek ile "Call of Duty Modern Warfare" oyununda kaç defa öldürüldünüz ve genel durumunuzu ücretli göreceksiniz. Geliştirici aldığı tepkilere cevap verdi.

Modern Warfare Time to Die nedir?
müşteri hizmetleri

Ülkemizde çokça oynanan oyunlardan biri olan "Call of Duty Modern Warfare" grafik ve bazı yanlarıyla dikkat çeken oyunlardan biri. Çoğunlukla internet kafelerde takım halinde tercih edilen bu oyunda bir özelliği oyun severlerin şikayetlerine neden oldu.         

Oyun içeriğinde en fazla öldüren takım birinci oluyor. Oyunun sevilen yanlardan biri güvende olunduğu bir yerde oyuncunun bir tuşla skor tablosuna ulaşması oluyordu. Ama bu özellik yeni oyunda yer almıyor. Geliştirici aldığı bir kararla bu durumdan şikayetci olanlarla dalga geçer gibi bu özelliği paralı hale çeviriliyor.

Oyunda o an için ne durumda olduğunuzu görmenizi sağlayan bir seçeneği neden ücretli hale çevirirler anlamış değiliz. Bir artı sağlayacak bir özellik ekleseler belki bu tarz bir tepki çekmeyeceklerdi. 

Şu an oyunda kaç defa öldünüz oyun bitiminde görülebiliyorsunuz. Yakında içerik paketine eklenecek “Time to Die” adlı bir seçeneği satın alarak istediğiniz zaman son durumunuzu görebileceksiniz. Sanırız 20 dolarlık bir ücretle bu seçeneği alabileceksiniz. Tabi Türkiye' de pek tercih edileceğini düşünmüyorum.

Modern Warfare Time to Die nedir?