PUBG Mobile 10 yıl ban cezası yedim banlı hesap tekrar açılır mı?

PUBG Mobile 10 yıl ban yedim sorunu için kiminle veya nereyle görüşmeniz gerekiyor yanıtlamaya çalışacağız. Banlı hesap tekrar açılır mı veya banlı hesap açılabilir mi?

PUBG Mobile 10 yıl ban cezası yedim banlı hesap tekrar açılır mı?
müşteri hizmetleri

PUBG PC / bilgisayar veya PUBG Mobile 10 yıl ban, bu yıl sık sık duyduğum sorunlardan biri. Bazılarına haklı nedenlerden verilen bir ceza, bazılarında ise teknik / sistemsel sorunlarda görülen hatalardan dolayı hile olarak algılandığında haksız yere verilen ceza.

PUBG hile yapmaya kalkışanların ilk tespit edildiğinde yaptıkları hileye göre verilen cezalar var. 10 Yıl ban cezası, önemli şekilde oyunu etkiliyen hilelerde verilmekte. Bazı hilelerde veya oyuncuları rahatsız edenlere günlük, haftalık veya aylık cezalar verilebiliyor. Bunun başlangıcı saatlik olmakta. PUBG ban kaldırma diye bir şey var mı? 

PUBG 10 yıl ban cezası

Geçtiğimiz hafta bir oyuncunun yazdığı bir yorumda 'Oyunu kapatmadan bilgisayarda açık hareketsiz duruyordu ve 2- 3 saat kadar dışarıya çıktım geldim ve veri değişimi nedeniyle oyundan atmış ve tekrar bağlandığında 10 yıl ban yedğini görmüş' nedenini anlamamış ve yardım istiyordu.

Bu tarz soruların cevabı net olmaz veya olmaz. O zaman içerisinde neler oldu, birisi sizin yerinize bir şey yaptı mı, otomatik ip mi değişti veya modem kapatılıp açıldı belki bunu şüpheli bir durum olarak mı gördü bilemeyiz.

PUBG Mobile 10 yıl ban cezası yedim banlı hesap tekrar açılır mı?

PUBG banlandım yeni hesap açamıyorum

Banlandıktan sonra yeni hesap açmak istediğinizde yeni hesapta banlanıyorsa PUBG size ceza verdiğinden tekrardan açtığınız hesabı da banlıyor. Ban cezası almamak için ban aldığınız cihazın, internettin ve kullanılan bilgilerin aynı olmaması gerekiyor.

Yeni PUBG hesabı açtıktan sonra belli bir süre ceza aldığınız ağı ve cihazları kullanmayınız. www.andronova.net

PUBG banlandım yeni hesap açamıyorum

PUBG banlanan hesap tekrar açılır mı?

Kimse garanti veremez. Bazıları banlanan hesabı kesin açıyoruz şeklinde yazsa da inanmayınız. Bu işin garantisi olabilir mi! PUBG geliştiricisinin iş ortağımı yoksa orada çalışan arkadaşımı var! :)

Haksız yere ban cezası aldım diyorsanız PUBG iletişim için hazırladığımız yazımızdaki adımları uygulayın.

Haklı yere ban cezası alındı ise büyük ihtimal hiç bir işlem yapmazlar. Hatta dikkate bile almazlar. Ama denemekte fayda var.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
ENİS Yunus Göksoy
ENİS Yunus Göksoy - 9 ay Önce

Evet dün çok sinirliydim bugün daha çok sinirliyim 70 level hesabım var ve m416 buz m maskara 416 silahım var araba skinleri bir sürü kıyafet desen o biçim dün 1800 uc lık royal pass yükledim o kaldı açılacak ve oyundan durduk yere atıldım hile kullanmadığım halde içim yanıyor anlatamam ne yapabilirim bilmiyorum paso mail atıyorum emek var yazık günah...

Joker m24
Joker m24 - 12 ay Önce

Bunu banla

ahmet kaan güzel
ahmet kaan güzel - 13 ay Önce

ya 10 yıl fazla ben hiç birşey yapmadım

Ahmet Pehlivan
Ahmet Pehlivan - 1 yıl Önce

Ben hiç bir kuralı ihlal etmeden hesabımı 10.yıl banladınız benim hesabi inceleyin lütfen gidin hilecileri banlayın haksiz yere suçsuz insanları banlamayın

ayaz.saymaz0
ayaz.saymaz0 - 1 yıl Önce

Wifi den bağlı oyun oynuyorum fakat Pink felaket düştü ve daha sonra hızlıca devam edebilmek için hücresel veriyi açtım ve daha sonra oyundan attı ve hesabına girmeye çalıştığımda 10 yılık ban yediğimi gördüm mesajımı görebilirseniz sevinirim teşekkürler

Ping sorunundan dolayı ban
Ping sorunundan dolayı ban @ayaz.saymaz0 - 1 yıl Önce

Bu durumda sık bu şekilde cezalar gelebiliyor. Aldatmaca olarak algılanabiliyor. Ping değerinin yüksel olması sonucu bu şekilde bir izahı kabul ederler mi bilemeyiz. Yazı sonunda iletişim bağlantısı yazımıza tıklayıp nasıl iletişime geçeceğinize bakınız.


Teknoloji haberleri