PUBG Mobile Facebook hesabı kapandı oyuna giremiyorum

PUBG Mobile Facebook hesabı kapanınca ne olur diyenlerde oluyor oyuna artık giremiyorum diye yazanlarda. Hesap kapatıldığında PUBG açılmıyor sorunu çıkacak.

PUBG Mobile Facebook hesabı kapandı oyuna giremiyorum
müşteri hizmetleri

PUBG mobile Facebook hesabı kapanınca ne olur diye düşünmenize gerek kalmadan Google hesabından ya da size sunulan diğer bağlanma seçeneklerine tıklayarak kaldığınız yerden oyununuza devam edebilirsiniz. Tabi yeniden baştan başlamanız gerekecek. Yani Facebook hesabı kapatılınca PUBG Mobile kapanır mı ya da oyuna nasıl girilir yanıtlayacağız.

İki yıl önce PlayerUnknown’un oyun dünyasına sürmüş olduğu yediden yetmişe herkesin hayranlıkla oynadığı savaş oyunu olarak bilinir. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz bu oyunu zaman kaybetmeden indirin ve son güncellemelerin tadını çıkartın.

PUBG Facebook hesabı kapandı oyun açılmıyor

PUBG Facebook hesabı kapatıldı ve oyuna giremiyorum sorunu yaşayanların eğer oyuna artı bir giriş seçeneği eklemdiyseler o zaman tek yapabilecekleri PUBG' a sorunu iletmeleri. Bunun için PUBG müşteri hizmetleri için hazırladığımız yazıyı inceleyin.

  • Sosyal hesaplar kapatılınca oyuna giremezsiniz
  • Facebook ile bağlatıyı keserseniz oyuna bir daha giremezsiniz
  • Sık sık farklı yerlerden giriş yaparsanız şüpheli hareketler gibi algılayacak ve giriş engeli yapılacak
  • Bağlantıyı kestiyseniz sorun iletme adımları var ve bunun için hesaba erişim şartı yok

PUBG Mobile Facebook hesabı kapandı oyuna giremiyorum

PUBG haritaları

Oyunun ilk oyun piyasalarına çıktığı an Erangel isimli bir harita ile başlamıştı ve oyun tutulunca hemen ardından oyun kurucuları Miramar adında çölde geçecek bir macerayı oyuncularına sunmuştur. Bu büyük iki haritanın ardından 2018 yılında Sanhok haritası ise küçük olması sebebiyle daha yoğun çatışmalara olması için oyun kurucuları tarafından oyuna eklenmiştir. PUBG'ye son olarak eklenen harita ise Aralık 2018 de karlı kaplı olarak sunulmuş Vikendi oldu.

PUBG son güncelleme ağır silah modu

2019 Ekim ayında PUBG oyuncularının merakla beklediği ağır silah moduda yoğun bir ilgi ile oynanmaya devam ediyor. Oyun içinde zırhlı araç ve helikopterin eklenmesi oyuna ayrı bir hava katmıştır. Sizde dört kişilik bir takım kurarak son güncellemenin tadını çıkartın.

PUBG eğlene modu seçenekleri

PUBG sizlere her geçen zaman içerisinde farklı bölümler güncelleyerek sunar.

Bunlara örnek verecek olursak;

  • Evo Alanı
  • Zombi Modu
  • Dar Alan
  • Hızlı Maç ve daha birçok eğlenceli bölümlere siz PUBG oyuncularına sunar.

Sizde arkadaşlarınız ile otururken canınız sıkılırsa hızlı maç ya da dar alan moduna tıklayarak kısa ve zevkli çatışmalarla tadını çıkartın.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 00:48
müşteri hizmetleri