Pubg Mobile hesap çalma HACKLEME tuzağı

Pubg Mobile hesap çalma diye Google' da çok sayıda video ile karşılaşabilirsiniz. Pubg Mobile hackleme programı diye oluşturulan formlar mail atarak e-posta üzerinden çalınıyor.

Pubg Mobile hesap çalma HACKLEME tuzağı
müşteri hizmetleri

Pubg Mobile hesap hackleme diye çok sayıda aramanın sonucu face bildirim formu çıkıyor. Bazıları sahte web sitesi kurarak bazıları da bildirim forumlarıyla hesap çalma girişiminde bulunuyor.

Pubg oyununda en çok hesap çalma yöntemi aşağıdaki iki yöntemden ibaret. Daha farklı yöntemler ise işinde uzman programlama bilgisi olan kişilerce yapılan yöntemlerdir. Örnek kendi yazdıkları kodla Pubg hackleme gibi...

Mail adresinize gelen tıklanabilir bağlantılara dikkat ediniz. Parola sıfırlama ya da hesap doğrulama gibi yapacağınız işlemlerde direk resmi adresine girerek yapınız. Yani gelen URL üzerinden işleme kalkışmayınız. Eğer gelen uyarı doğru ise zaten kendi uygulamasından veya sitesinden işlem yaptığınızda sorun ortadan kalkacaktır.

Pubg Mobile hesap çalma HACKLEME tuzağı

Pubg hesap hackleme aldatmacası

  • Pubg adının geçtiği fake bir site oluşturuyor ve bu sitenin adresini kişilere maille veya oyunla ulaştırıyor. İlgili sayfa oyunla ilgili hediye veriyor veya bir sorunun çözümü olarak gösterilebiliyor.
  • Bazıları ise oluşturdukları sahte bildirim formuyla kişilere mail atarak şifre sıfırlaması yapmalarına teşvik ediyor. Bunun içinde ikna edici söylemler seçiyor. 

Pubg oyuncularına aşırı şekilde veya çok sık şifre yenileme talebinden dolayı hesap kilitlenmemesi için ya da güvenlik gereği hesabın doğrulanması için bilgilerinizi giriniz şeklinde bir e-posta gelebiliyor.  

Bir diğer durumda Pubg Facebook ve Pubg Mobile Twitter bağlanarak hackleme işlemi. Bu çalınan hesaba kişinin çaldığı hesap sosyal ağı bağlayarak işlem yapması.

Bu tarz yöntemlere düşen çok olmasa da teknoloji' yi iyi bilmeyen oyun severlerde görülebiliyor. Bazende kişinin bir boşluğuna gelebiliyor. Düşünün ülkemizde o kadar haber yapılmasına rağmen hala telefonla dolandırıcılık yöntemine düşen çok sayıda kişi bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 16:09
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Halitdemir
Halitdemir - 8 ay Önce

Uc li hesap istiyorum

Məhəmməd mustafayev
Məhəmməd mustafayev - 9 ay Önce

Pubgda röyall pass istiyorum

Batuhan civelek
Batuhan civelek - 9 ay Önce

50000 uc lazım atar mısınız

Hasan poyraz
Hasan poyraz - 10 ay Önce

Bu uygulama muhteşem 1000000 kişi kullansın destek istiyorum

Eren uysal
Eren uysal - 10 ay Önce

Uc lazım 10000 uc

Muhammet  patır
Muhammet patır - 11 ay Önce

Hayırlı bereketli cumalar olsun

Fatih sayar
Fatih sayar - 11 ay Önce

İyi

Çağdaş bucak
Çağdaş bucak - 11 ay Önce

Ben 8. Sezon rp 1. incisinin hesabını arkadaşıma nasıl vereceğim

SrTheMar...
SrTheMar... - 11 ay Önce

Güzel

meryem
meryem - 12 ay Önce

çalmak

kaan araz
kaan araz - 13 ay Önce

kötü isim yapmış: karabo...

barıs
barıs - 1 yıl Önce

pubg hesabı hile ile kullanıyor bu hesabın ismi : HYPER31

canerbeko0612
canerbeko0612 - 1 yıl Önce

hile 28 yıl hesap banı ve oynadığı telefona

Mansur çelikbaş
Mansur çelikbaş - 1 yıl Önce

Wifiden bağlı oyun oynuyordum fakat pink felaket düştü ve sonra hızlıca devam edebilmek için hücresel veriyi açtım ve daha sonra oyundan attı ve hesabıma girmeye çalıştığımda 10 yıllık ban yediğimi gördüm mesajımı görebilirseniz sevinirim teşekkürler

OBİRCİZRELİ
OBİRCİZRELİ - 1 yıl Önce

Çalmak istiyorum


Teknoloji haberleri