Pantech Vega Iron, İnce Kenarlı Tasarımı ve Qualcomm 600 işlemcisiyle Resmiyet Kazandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Pantech Vega Iron için sıfır ekran çerçeveli bir tasarıma sahip olacağı bir süredir gündemde konuşulmaya başlanmıştı. Güney Koreli üretici Pantech tarafından resmi duyurusu gerçekleştirilen telefon beklenildiği gibi çerçevesiz bir tasarım sergilemiyor ancak oldukça ince kenar hatlar (2.5mm) sunulmuş.

teknik destek

Şık bir tasarım sunan telefonda 5-inç boyutunda HD çözünürlüklü bir ekran yer alıyor. HTC One’da olduğu gibi telefonun işlemci gücünü 1.7GHz frekans hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm 600 işlemcisi, Adreno 320 grafik birimi ve 2GB RAM oluşturuyor.

32GB dahili depolama biriminin yer aldığı Vega Iron, aynı zmanda microSD kart desteği ile hafıza artırımına olanak sağlıyor. Android 4.1.2 Jelly Bean, LTE desteği, 802.11n Wi-Fi, 136.3 x 67.6 x 8.8mm boyutlar, 153g ağırlık, Bluetooth 4.0 ve 90 dakikada tam kapasite şarj olabilen 2150mAh batarya telefonda dikkat çeken diğer detaylar arasında sıralanıyor.

Telefonda ortama uygun çekim modunu seçmenize yardımcı olan “Smart Camera” özelliğine sahip 13MP çözünürlüklü arka kameranın yanı sıra “bakış tanıma” olarak adlandırılan özelliğin kullanılmasını mümkün kılan 2MP çözünürlüklü ön kamera yer almakta. Söz konusu özellik ile ekranda video oynatma ve duraklatma işlemleri yerine getiriliyor.

Siyah ve beyaz renkler sunan telefonun çıkış tarihi ve fiyatı noktasında herhangi bir açıklama yapılmadı.

kaynak: AndoridAuthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!