Paranoid Android Beta 3 ROM’lar Artık Serbest: Hızlı Ayarlar 3.0 ve Yeni Açılış Animasyonu Dahil Edildi!

Paranoid Android Rom Özellikleri Detayları 

Andronova

Android ekosisteminin önde gelen yazılım ekiplerinden biri olarak gösterilen Paranoid Android, hazırladığı ROM’larda stok Android deneyimi önemli ölçüde özelleştirerek kullanım deneyimini mümkün olduğu kadar ileri seviyeye taşımaktadır. Halihazırda Android 4.4 KitKat kaynak kodları üzerine ROM’lar inşa eden ekip kısa süre önce bildirim baloncuğu ve aynı zamanda çoklu görev yöneticisi işlevini gören Halo uygulamasını şeffaf bir yapıya büründürerek Android 4.4’e uyumlu hale getirmişti. Geliştirici ekip ayrıca daha önce sürükleyici modu da duyurmuş ve Android 4.4 yazılımlarında yer vermeye başlamıştı.

Paranoid Android, Android 4.4.2’e dayalı yazılımlarda 3. beta aşamasını indirilebilir hale getirdi. Yeni Beta aşamasında kullanıcıları yeni bir açılış animasyonu ve Hızlı Ayarlar 3.0 özelliği karşılıyor olacak.

Yeni hızlı ayarlar menüsünde durum çubuğundan yapılan kaydırma hareketinde karo şeklindeki kısayollar karşımızı çıkıyor. Yapılan yenilikle birlikte bu karoların üst köşesinde yeni bir sanal buton eklendi ve bu sanal buton sayesinde birçok işlem kısa yoldan hallediliyor. Bu şekilde yeni bir ayar düzenlemesi için her defasında ayarlar menüsüne geçiş yapılmayacak. Örnek olarak sadece Bluetooth’u açıp kapatmakla yetinmeyeceksiniz, bu bölümde Bluetooth cihaz taraması yapabilir ya da kendi telefonunuzu görünür kılabilirsiniz. Hızlı Ayarla 3.0 ve yeni açılış animasyonu için alt bölümde yer alan videolara göz atabilirsiniz.

Ekip 3. Beta aşamasında sadece bunları sunmakla kalmadı, daha önceki aşamada ortaya çıkan sorunların büyük bölümüne de çözüm getirmiş durumda.

kgxT7m6zdZI” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

_BjVBNm48FY” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.