Paranoid Android, OnePlus One ve Oppo Cihazlara Resmi Destek Sunmaya Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android platformunda yer alan en özel geliştirici grupların başında gelen Paranoid Android bugüne kadar Nexus cihazları resmi olarak destekledi. Nexus telefon ve tabletlere benzersiz özellikler getiren ve bu alanda en çok tercih edilen ROM’ları oluşturan geliştirici ekip çalışma alanını genişletmeye karar verdi.

teknik destek

Popüler geliştirici ekip Google+ üzerinden yayınladığı açıklamayla Nexus cihazların yanında OnePlus  ve  Oppo cephesinden cihazların da resmen destekleneceğini belirtti. OnePlus cephesinde yer alan tek akıllı telefon OnePlus One olurken, Oppo cephesinden ise Find 5, Oppo N1, Find 7 ve Find 7a akıllı telefonlar bundan sonraki süreçte Paranoid Android tarafından desteklenecek.  OnePlus One için kısa süre önce üretici firma stok Android ROM’u da yayınlarken, Paranoid Android ile birlikte ROM seçenekleri artmış oldu.

Paranoid Android yukarıda saydığımız cihazlar için PA 4.5 Alpha-2 ROM’larını yayınladı. Android L’ye özel birçok içeriği bünyesinde barındıran PA 4.5 Alpha-2 ROM’lar henüz beta aşamasında. Ancak ekip belirli aralıkla yazılımları daha kararlı hale getiriyor. Söz konusu cihazlardan herhangi birine sahipseniz Paranoid Android’in resmi sitesini ziyaret ederek ilgili ROM’u indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!