Pembe Altın Renkli iPhone 6s Görüntülendi!

media 12816

Apple‘ın Eylül ayında tanıtacağı yeni nesil akıllı telefonları iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modeline yönelik bir çok haber yapılmaya devam ediyor.

Andronova

Son olarak 2GB RAM kullandığı ortaya çıkan iPhone 6s modelinin, şimdi Pembe Altın (Rose Gold) renk seçeneğine sahip olacağını kanıtlayan görüntüleri sızdırıldı.

Akıllara, 17.000$’dan satılan Apple Watch Edition akıllı saatte sunulan Pembe Altın seçeneğinin iPhone 6s modelinde de mi böyle uçuk fiyatlardan sunulacağı sorusu gelirken, Apple‘ın bu renk seçeneğini sadece alüminyum metal kullanarak ta sunabileceğini gözardı etmemek lazım.

pembe-apple-iphone-6s-goruntu1

Özellikler bayanlardan bir çok kişinin tercih edebileceği Pembe Altın iPhone 6s modelinin, bazı kaynaklarca, oldukça pembe olması sebebiyle sahte olabileceğine dair işaret ediliyor.

pembe-apple-iphone-6s-goruntu2

Her halükarda ortalama bir ay içerisinde resmi olarak tanıtılarak tüm sorulara cevap bulunacak olan iPhone 6s modelini merakla bekliyor olacağız.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın