Pepsi, Akıllı Telefon Üretecek!

media 12584

Yazın sıcağında hararetimizi alan, sofraların vazgeçilmez içecek üreticisi Pepsi, şimdi de ceplerimize girerek kendi akıllı telefon modelini duyurmaya hazırlanıyor.

Andronova

Her geçen gün bir yenisinin çıktığı akıllı telefon modelleri, özellikle Çinli üreticilerin artmasıyla daha da çoğalmaya başladı. Yüzlerce üretici ve yüzlerce farklı akıllı telefon modelinin bulunduğu bu piyasada, Pepsi de kendi akıllı telefon modeliyle yer almak istiyor.

Ana faaliyet alanı soğuk içecekler olan popüler firmanın, Pepsi P1 modeline yönelik detaylar sızdırıldı bile.

pepsi-p1

Reuters’un paylaştığı bilgilere göre bir Çinli üreticiyle anlaştığı söylenen Pepsi’nin, orta segment akıllı telefonu Pepsi P1 modeli, 5.5 inç 1080p ekran, MediaTek MT6592 işlemci, 2GB RAM, 16GB dahili hafıza, microSD kart desteği, 13MP arka kamera, 5MP ön kamera ve 3000mAh bataryaya sahip.

Android 5.1 Lollipop sürümü yüklü olarak gelecek olan Pepsi P1 modelinin, Çin’de 205$‘lık fiyat etiketiyle önümüzdeki aylarda satışa sunulması bekleniyor.

Bir içecek firmasının oldukça şaşırtıcı olarak görülen bu hamlesinin ardında yatan mantığın konuşulması bir yana, bu telefonun satıp satmayacağı veya diğer tabirle başarılı olup olmayacağı ise oldukça merak edilen konular arasında.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın