Fiyat/Performans Canavarı Moto E’nin Bu Defa Basın Görselleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Motorola geçtiğimiz yıl duyurduğu orta sınıf akıllı telefon Moto G ile önemli satışlar elde etti. Şirket tarihinin en çok satan akıllı telefonu unvanını elinde bulunduran Moto G’nin rekorunda gözü olan bir başka model Moto E ise 13 Mayıs’ta Londra’da düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak. “Herkes için fiyatlandırıldı” sloganıyla tanıtılacak Moto E kısa süre önce Hindistanlı ithalat ve ihracat sitesi Zauba’da fiyatıyla görüntülenmişti.

106$ etiket fiyatına sahip olduğu görülen bütçe dostu akıllı telefonun bu defa basın görselleri Brezilya’da online bir perakende mağazasında ortaya çıktı. Moto X’ten bu yana sürdürülen tasarım anlayışını devam ettiren Moto E dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Sarı, beyaz, siyah ve turkuaz renkleri mevcut olan akıllı telefon 6.2mm kalınlığa sahip olacak. HD çözünürlüklü çizilmeye karşı dayanıklı bir ekranla donatılan Moto E’nin işlemci tarafında 1.2GHz frekans hızında çalışan çift  çekirdekli Snapdragon işlemci yer alıyor.

Bellek tarını 1GB RAM, 4GB depolama ve microSD kart desteğinin oluşturduğu uygun fiyatlı akıllı telefonun arka bölümünde LED flaşsız 5MP kamera, ön bölümünde ise 1.3MP ön kamera yer alacak. 140 gram ağırlık, Wi-Fi, 3G ve Bluetooth, 1.980Ah kapasiteli pil ve Android 4.4.2 işletim sistemi Moto E’nin öne çıkan diğer özellikleri. Telefonun ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

123

45678

kaynak: gsmarena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir