Play Station 4 Çıkmadan Telefon Uygulaması Çıktı

Oyun konsolları evimizde oynayabildiğimiz bir eğlence aracı ama yeni nesil oyun konsolları Network bağlantı çeşitlilikleri ile öne çıkıyorlar. Artık oyun konsollarının daha fazla internete ihtiyacı olacağı ise su götürmez bir gerçek. Yeni oyunlarda buna göre optimize ediliyor. GTA 5’te bir karakteri oynarken oyundan çıktığınızda ortam geceyken oyunu ertesi gün açtığınızda oyunda gündüz olduğunu gözlemliyorsunuz. Oyunda sizinle bir şekilde yaşıyor bu özelliği en çok açık dünya oyunlarında göreceğimizi oyun geliştiriciler yayınladıkları demolarla bizlere gösteriyorlar.

Andronova

Oyun konsollarına bağımlı kalmadan da oynadığımız karakterlerin hem belli bir oranda idaresi, hem profil düzenlemesi, WOW gibi oyunlarda Online alışveriş yapılabilmesi ise sürekli yanımızda bulundurduğumuz cep telefonları ile olacak. Sony veMicrosoft’un konsol programları ile PlayStore’lardan oyun ve oyun içi itemlerde satın alınabilecek. Oyun Konsoluna ekstradan ekran aslında Nintendo Wii U ile hayatımıza girdi. Ülkemizde Nintendo satışları pek fazla olmasa da özellikle “Nintendo Wii Sport Pack” bir çok evde görebildik. Bu donanımı Sony ve Microsoft ekstradan bir maliyet yerine Android ve IOS cihazlara sunduğu program ile  bedavaya getirerek kullanıcı deneyimini ve oyun zevkini çok daha üst seviyelere çıkarmayı planlıyorlar. 

Sony bu gün itibariyle PlayStation uygulamasını AppStore ve Google Play’de indirmeye sundu. Henüz ülkemizden indirilemeyen programlar Play Station 4’ün ülkemizde satışa başlamasıyla birlikte indirilebilir olacaktır. Uygulamanın bir de chat özelliği var ki bu özelliğin görüntülü olarak ta yapılabileceğinden bahsediliyor. Bakalım yeni nesil oyun konsolları ile hayatımızda neler değişecek?

Peki siz oyun konsolu almayı düşünüyorsanız hangisini almayı planlıyorsunuz?

Programın Google Play Versiyonu buradan

Programın AppStore Versiyonu buradan ulaşabilirsiniz.

PS4 Program 3 Sony play Station 4 Program 2 Sony Play Station Program

Kaynak: Sony

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.