Play Store Yeni API’ye Güncellenmeyen Saat Ekranları

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Play Store’da 31 Ocak 2015’e Kadar Yeni API’ye Güncellenmeyen Saat Ekranları İçin Uyarı!

Andronova

Yeni arayüz API’siyle gelecek olan yeni Android Wear versiyonun çıkmasına kısas bir süre kala, akıllı saatlerin vazgeçilmez özelliklerinden olan ekran arüzler için kritik bir uyarı geldi. Özel arayüz geliştiricileri bu zamana kadar kend imkanlarıyla bir çok uygulama yayınlıyordu. Ancak parti bitti.

Play Store Yeni API’ye Güncellenmeyen Saat Ekranları

Tüm akıllı saat arayüzleri yeni resmi API ile oluşturulmalı ve bu şekilde 31 Ocak 2015 tarihine kadar güncellenmeli. Aksi takdirde, Google bu uygulamaları Play Store’dan ya silecek, ya da arama motorundan kaldıracak.

Yeni API daha iyi batarya performansı sağlamanın yanı sıra, ayarların kontrolü gibi bazı yeni özellikleri de beraberinde getirecek.

Bunun yanında bazı popüler akıllı saat arayüz uygulamalarından Facer ve Speeds Watch Face’in şimdiden güncellemeyi yaptığını belirtmekte fayda var.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.