PlayStation 4 Slim en uygun fiyat BİM' de

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

BİM' den dikkat çeken bir satış, En uygun fiyata PlayStation 4 Slim Haziran' da BİM mağazalarında yerini alıyor. Türkiye fiyatlarına baktığımızda en ucuzu diyebiliriz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

BİM, Türkiye’ nin tabiri caizse belkemiği. 🙂 Uygun fiyatlarla dar ve orta kesimin hatta bazı zenginlerinde marketi olma özelliğini sürdürüyor. Her ne kadar yeni rakipleri olsa da. 

BİM’ den ilgi çekici büyük bir hamle daha Haziran’ da gerçekleşecek. Yeni kataloğunda PlayStation 4 Slim satışına yer verdi. Satış fiyatını incelediğimizde Türkiye’ de en ucuz  PlayStation 4 Slim’ i BİM verecek.

PlayStation 4 Slim fiyatı 999 TL. Yani 1000 TL değil 🙂 ve büyük ihtimal satış günü uzun kuyruklar olması bekleniyor. Ürünün satış tarihi 2 Haziran 2017!

En ucuz PlayStation 4 Slim

Ürün 2 yıl ithalatçı garantilidir. İthalatçı garantisi büyük firmaların ya da markaların çok fazla sayıda yurtdışından getirdikleri ürünlere kendilerinin verdiği garantidir. 

PlayStation 4 Slim en uygun fiyat BİM' de

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Playstation 4 ile Slim arasındaki fark nedir?

Sony, iki konsoluyla bazı kullanıcıların kafasını karıştırdı. PS4, PS4 Pro ve PS4 Slim aralarındaki fark nedir acaba diyenler için cevap aşağıda yer almakta. PlayStation 4 özellikleri incelediğimizde pekte fark görülmemekte. Bazı özelliklerin dışında birde fiyat farkları görülmekte. Playstation 4 ile Playstation 4 Slim arasında görülen farklardan Bluetooth, Wi-Fi, boyut ve ağırlık.

Playstation 4 ile Slim arasındaki fark nedir?


Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 02:36

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak