Playstation VR en çok oynanan oyunlar 2019' da ne olacak

blank

Sony' nin Playstation VR ve PS 4' de en çok oynanan ve yakında çıkacak yeni oyunlarından bazılarına yazımızda açıkladık. Sony, Playstation 5 çıkınca bakalım ne gibi hediyeler verecek.

teknik destek

Son dönemlerin gelişmiş teknolojilerinden bir tanesi olan sanal gerçeklik gözlüğü hemen her sektörde kendisine yer bulmayı başarmıştır. Playstation’un üreticisi olan Sony firmasının sanal gerçeklik gözlüğü satışına başlaması ile beraber Playstation ile uyumlu bir şekilde çalışmasına olanak sağlaması üzerine oyun severler VR gözlükler ile oyun oynamanın keyfini çıkarmaktadır. Playstation oyunları arasında sınırlı oyun seçeneği VR gözlük ile oynanabilir.

En çok oynanan oyunlardan bazıları

EVE: Valkyrie: VR teknolojisi ile birleştiği zaman görsel bir şölen ortaya çıkaran bu oyun Playstation VR oyunları arasında en çok oynanmakta olan oyun seçeneklerinden bir tanesidir. CEP Games firması tarafından geliştirilmiş olan bu oyun çoklu oyuncu desteği ile beraber rekabetin kıyasıya yaşandığı oyunlardan biridir. 360 derece görüş açısı ile oyunu sanki içerisindeymiş gibi oynayabilmek oyun severler açısından mümkün olmaktadır.

Star Wars Battlefront VR Experience: Playstation VR üzerinden oynanabilecek olan oyun seçeneklerinden bir tanesi olarak oyun severler tarafından sıklıkla tercih edilir. EA ve SONY firmalarının aralarındaki anlaşmadan doğmuş olan bu oyun seçeneği Battlefront’un sanal gerçekliğe uyarlanmış hali olarak ortaya çıkmıştır. Sony’nin kendi deneyimi ile sinematik evren deneyiminin bir araya geldiği nadir oyun seçeneklerinden bir tanesi olarak bu oyun VR gözlük ile beraber oynanabilir. Oyuncuya VR gözlük sayesinde oyunun gerçek anlamda içerisinde olma keyfini yaşattıran bir oyun seçeneği olarak satılır. 

“SKYRIM VR, Star Trek: Bridge Crew – The Next Generation DLC, Sparc, Gran Turismo Sport, Firewall Zero Hour, XING: The Land Beyond, STAR WARS Battlefront Rogue One X-wing VR Mission ve dahası…”

Oyun detaylarına playstation.com/en-us/explore/playstation-vr/games ulaşabilirsiniz.

Playstation VR en çok oynanan oyunlar 2019' da ne olacak

Playstation 4 oyunları

“Detroit Become Human, God of War, Far Cry 5, Dark Souls: Remastered, Overwatch ve yakında çıkacaklar Days Gone, Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age, The Persistence, Spyro Reignited Trilogy”…

Playstation VR en çok oynanan oyunlar 2018PS4 en çok oynanan oyunlar 2018PS5 en çok oynanan oyunlar


Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 14:58

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!