Pokemon bilgisayar versiyonu Pokemon Uranium Version indir

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Pokemon bilgisayar versiyonu Pokemon Uranium Version indir. Pokemon Windows XP, Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 versiyonu nasıl indirilir nasıl yüklenir?

Sponsorlu reklam

Pokemon Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayar versiyonu Pokemon Uranium Version çıktı. Oyunu ücretsiz olarak aşağıdaki adresten indirebilirsiniz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Dünya genelinde mobil cihazlarda en çok oynanan oyunlar arasında yerini kısa sürede alan Pokemon GO, üreticisi Nintento şirketi 20 yıldan fazladır Pokemon Company tarafından Nintendo el konsolları için oyun çıkarıyordu. Şimdi ise Pokemon PC sürümü yayınladı. 

Sponsorlu reklam

Nintento şirketi daha önce el konseolları için yaptığı oyunlardan sonra ilk defa emülator desteği olmayan PC oyunu Pokemon Uranium Version 1.0′ ı çıkardı. 

Pokemon Uranium Version‘ u tamamen gönüllü olan oyun severler tarafından özenle hazırlandı. Oyunu oynayış süresi 30 saatten uzun sürüyor. Oyunda tam 192 tür Pokemon yer alırken, hikaye modu, çoklu oyuncu seçeneği, yakalanabilir, evrim geçirebilir, savaş modu, çok sayıda kayıt dosyası tutulabiliyor ve nükleer güç kullanan düşmanların yer aldığı oyun bakalım Pokemon GO oyunu gibi popüler olacak mı?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Pokemon bilgisayar versiyonu Pokemon Uranium Version indir

Pokemon bilgisayar versiyonu Pokemon Uranium Version indir

Bilgisayarda Pokemon oyununu merak ediyorsanız, aşağıda verdiğimiz adresten Pokemon Uranium Version 1.0′ ı indirebilirsiniz. Şuan için oyun desteği sadece Windows sürümleri için verilmekte. Kısa zaman sonra Mac ve Linux desteğininde gelmesi bekleniyor.

Pokemon Uranium Version 1.0 indirme adresi: pokemonuranium. com/download. Verdiğimiz indirme sitesi aşırı yoğunluktan dolayı erişim yapılamayabiliyor. Ara ara giriş yapıp deneyebilirsiniz. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.
 

Pokemon bilgisayar sürümü indir


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:29

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak