Pokemon GO açılmıyor hata veriyor

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Pokemon GO oyununu oynayamıyorum çalışmıyor. Loading kalıyor açılırken hata veriyor. Failed to login veya Failed to get player hatası alıyorum.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon GO oyunu tüm dünyayı sardı. Ülke gündeminden sonra oyun severlerin ilk gündemi Pokemon GO oyunu oldu. 

Pokemon GO oyunu indirmede sorun yaşayanlar ya da oyun oynarken sorun yaşayanlar çözüm için forumlar ve blogları dolaşıyor. Pokemon GO oyununu şuan için Türkiye mağazalarından indirilmiyor. Pokemon GO oyunu indirmek için Pokemon GO indirme adresi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. iOS iPhone cep telefonda yapılması gereken işlem için andronova.net/pokemon-go-nedir-nasil-oynanir-nasil-indirilir yazımızı inceleyebilirsiniz.

Pokemon GO açılmıyor siyah ekranda kalıyor

Bazı Pokemon GO kullanıcıları, oyun oynarken hata aldığını belirtmiş. Pokemon GO oyunu yükleyip açtıktan sonra ya siyah ekranda ya da gri ekranda kalabiliyor. 

Bu sorunun çözümü için ilk adım olarak telefonu kapatıp açmanız öneriliyor. Mobil veri bağlantısı ile internet erişiminiz varsa Wi-Fi ile bağlantı yapıp oynamayı deneyiniz. Sorun devam ediyorsa telefonun GPS açık olup olmadığını kontrol ediniz. Cep telefonun 3G veya 4.5G internet bağlantısı ile oyunu oynuyorsanız, telefonu uçak moduna alıp oyunu açınız. İnternet yok veya şebeke yok hatası alacaksınız. Hata aldıktan sonra uçak modunu devre dışı bırakınız. Deneyiniz sorun çözülmüş olacak.

Failed to login veya Failed to get player hatası alıyorum

Bu gibi hatalarda Loading ekranında kalır. Sonrasında Failed to login veya  Failed to get player hatası alırsınız. Eğer sizde bu hatayı aldıysanız, Retry seçeneğine tıklayarak tekrar oyuna girmeye çalışınız. Bu sorun internet bağlantınız kaynaklı veya Pokemon GO sunucuları kaynaklı olabilir. Pokemon GO oyuncu sayısı çok fazla olabilir. Sayı azaldığında sorun çözülebilir. Pokemon GO oyunu şuan için çok az sayıda ülkenin oyun mağazalarında yayınlandı. Şuan bile Pokemon GO sunucularında aşırı yoğunluktan dolayı bazen sunucu kaynaklı anlık bazı sorunlarda olabiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak