Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Pokemon Go Türkiye için ne zaman yayınlanacak henüz belli değil. Ama alternatif indirme adımları bulunmakta. Tabi ne kadar sağlıklı oluyor emin değiliz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Pokemon Go ilk yayınlandığında 2-3 ülke’ nin resmi Android / iOS iPhone mağazalarında yerini almıştı. Zamanla aşağıdaki ülkelerde yerini aldı. Ama hala çok sayıda ülkede yayınlanmadı. Türkiye bu ülkeler arasında yerini alıyor. Pokemon Go oyun üreticisi, anlaşılan başa çıkamayacağını düşünerek yavaş yavaş ilerliyor. Artık oyun resmi olarak geldiğinde belkide pek bir şey ifade etmeyecek. Oyunun bu aralar çok adı anılmıyor. 

Pokemon Go indir Android iPhone

Pokemon Go resmi olarak yayınlanan ülkeler: Latin Amerika, Avustralya / Yeni Zellanda, Belçika, Kanada, Almanya, İspanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Portekiz, Rusya, İngiltere ve ABD

Pokemon Go nasıl indirilir? Pokemon Go APK Android cihazlar için indirme adresi buradan apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-35-0-release/pokemon-go-0-35-0-android-apk-download/download ve iOS iPhone cihazlar içinde Pokemon Go nasıl oynanır haberini incelemenizi öneririm. Pokemon Go ve hemen hemen tüm oyunlar için yukarıda önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Pokemon Go (APK) indir Türkiye için ne zaman


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:41

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir