Pokemon GO bulma ve Pokemon yakalama

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Pokemon GO bulma ve yakalama nasıl yapılır? Pokemon bulmak için ne yapmalıyım ve yakalama hilesi var mı diyen oyun severler haydi detaylar haberimizde.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon GO bulma: Pokemon GO oyunu yüklü cihazda Pokemon’lara yakın olunduğunda titreşimle sizi uyaracaktır. Eğer yakında herhangi bir Pokémon görmüyorsanız, yürüyüşe devam ediniz. Parklar, sokaklar, caddeler ve kalabalık alanlar gibi yerlerde Pokemon’ ları arayabilirsiniz.

Bazı taktiklerle örnek konum değiştirmeyle rahat şekilde avlayabilirsiniz. Bazı Pokemon’lar sadece belirli ortamlarda yer alırlar. Örneğin, göllerde, okyanuslarda, veya diğer su bulunan alanlarda görülebilir. Bölgenizde bulunan Pokemon haritada sağ alt tarafta yer alan alanda Pokemon bölümünde görüntüleyebilirsiniz. Renkli gösterecek olan pokedex içinde Pokemon ve Pokemon silüetleri de görebilirsiniz..

Pokemon GO bulma

Pokemon yakalamak: Bir Pokemon ile karşılaştığınızda kaçmasına izin vermemek için önce, yakalama araçlarını kullanabilirsiniz. Özellikle seviye atlamış olanlar için daha rahat olacaktır. Büyük topları, Ultra topları ve Master Balls benzeri performanslı Poke topları kullanabilirsiniz. Bu araçlara ulaşmak için karşılaşma sırasında çanta simgesine dokununuz.

Pokemon karşılaşma ve öneriler: Cihazınız titrediyse Pokemon harita üzerinde görünecektir. Yakalamak için Pokemon’ a dokunun. Pokemon önünüzde belirecek. Cihazda yönlendirme ya da kamera modu dışına geçmek gerekebilir. Dokunun ve Poke topu tutunuz. Hedef halkası Pokemon etrafında görülebilecek. Halkada renk ile zorluk seviyesi belirlenecek. Yeşil halka ve turuncu orta zorluğu ve düşük zorluğu,  kırmızı ise aşırı zorluğu ifade eder. Pokemon GO oyununda doğru Poke topu fırlatılırsa, Poke topu Pokemon yakalayacaktır. Genelde Pokemon Poke Ball kaçabilir dikkat.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Fake GPS For Pokemon GO hilesi ve Pokemon GO indir Android APK benzer yazılarımızı incelediniz mi?


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 17:20

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak