Pokemon Go GPS Koordinat bulucu hilesi

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Pokemon Go GPS koordinat bulucu hilesi nasıl kullanılır ve koordinat bulma hilesi nedir? Oyunda hile yapmaya çalışan çok sayıda oyuncu bu tarz uygulamaları takip ediyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Pokemon GO çılgınlığı hızla yayılmaya devam ediyor. Pokemon GO’da GPS Koordinat bulma hilesi nedir? Pokemon GO koordinat bulma hilesi nasıl kullanılır? bu gibi sorularınızın cevabı makalemizde.
Pokemon GO GPS bulma hilesi ile birlikte artık koordinatları daha hızlı bir şekilde öğrenebebileceksiniz. GPS Koordinat bulma programı ile birlikte koordinatları hızlı bir şekilde öğrenerek Pokemon GO üzerinden o koordinatlara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamanın indirilmesi ve kullanımı hakkında detaylı bir bilgi paylaşımı yapalım istedik. 

Pokemon GO Koordinat bulma hilesinin kullanımı için öncelikle GPS Koordinat bulucu programını indirmeniz gerekmektedir. Öncelikle aşağıdaki adrese gidiyoruz. Yada Google Play Store giriş yaparak arama alanına GPS Koordinat bulucu yazarak aratmanız yeterli aramalarada gelen programı yüklüyoruz. 

Pokemon Go GPS Koordinat bulucu hilesi
 

Pokemon GO Koordinat bulma hilesi nasıl kullanılır?

Pokemon GO GPS koordinat bulucu programı linki : play.google.com/store/apps/details?id=com.eezgu.GPSkoordinatbulucu&hl=tr

Programı yükledikten sonra açıyoruz. Uygulamayı açtığınızda karşınıza haritalar gelecektir. Haritalardan Koordinatlarını almak istediğiniz alana giderek yer işaret bildirimi yaptığınızda ekrada o yerin koordinatlarını görüntüleyeceksiniz. Koordinatları kopyaladıktan sonra Pokemon GO‘da koordinat alanına yazarak o koordinatlara gidebilirsiniz. 

– Uygulamanın kullanımı oldukça basit GPS koordinat bulucuyu açıyoruz. 
– Haritadan koordinatlarını öğrenmek istediğimiz alana gidiyoruz yer işareti yapıyoruz. 
– Koordinatları kopyalayarak Pokemon GO’da, koordinat alanına yapıştırıyoruz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:31

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak